Grup Alışverişte Günün Fırsatları: Grupguru
Arama
E-Ticaret

Grup Alışverişte Günün Fırsatları: Grupguru

GrupguruTürkiye grup alışveriş mantığını çok sevdi. Şehirfırsatı ile bizzat bu akımın lideri kabul edilebilecek Groupon’un da dahil olduğu grup alışveriş pazarında son durumu yakın zamanda Webrazzi için Serkan Ünsal analiz etmişti.

Yakın zamanda Grupfoni ve Grupca‘nın da dahil olduğu, Markapon‘un ise hala beklendiği pazarda rekabet giderek artıyor. Bu durum doğal olarak kullanıcılara yarıyor ve daha fazla fırsata, daha uygun şartlarda ulaşabiliyorlar.

Yarattığı sorun ise, grup alışveriş sitelerinin artması ile fırsatları takip etmenin güçleşmesi. Ve şimdi sahneye çıkma sırası bu sorunu çözmeye aday sitelerde. Sizlere daha önce Fırsat Bu Fırsat‘ı tanıtmıştık. Grup alışveriş sitelerinin günlük fırsatlarını tek bir adresten kontrol edebilmek için alternatiflerden biri de GrupGuru.

GrupGuru, tüm şehir fırsatlarını tek bir site üzerinden takip etmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış. Sarp Erdağ ve Sarp Centel tarafından hayata geçirilen proje şu an için sadece İstanbul’daki fırsatları takipçilere duyuruyor ama yakın zamanda diğer şehirlere ait fırsatları da duyurması planlanıyor.

Şu an için Sehirfirsati, Grupanya, Grupca, Grupfoni ve Ekoloni‘ye ait fırsatları yayınlayan GrupGuru, bu fırsatları RSS, Twitter ve FriendFeed gibi farklı mecralardan takip etmeye olanak tanıyor. Yeni grup alışveriş siteleri de zaman içerisinde GrupGuru’ya dahil edilecek.

Sarp Erdağ, kendi yaşadıkları zorlukları gidermek için GrupGuru’yu hayata geçirdiklerini belirtiyor.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (4)
  1. Ali Orfoz dedi ki:

    Senifirsatci yi tuttum. En fazla firsat listeleyen site olmus. Düz mantık kısa kısa hepsini listelemesi de güzel.

  2. bireysel anlamda arayıp zaman harcamanız mümkün değilse,veya alsam alsam ne alsam diye düşünecek zamanınız yoksa tabiki mükemmel bir hizmet ama dürüst ve yanıltıcı olmamak kaydıyle…çünki bazen promosyon yapan kurumu aradığımızda ifade ve beyan edilen fiyatın ve de hizmetin hiç de söylendiği gibi olmadığını görmek artık hayal kırıklığı yaratmıyor…aman dikkat!!!

Bir Yorum Yazın