Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Webrazzi Hakkında

Webrazzi 2006 Ağustos’unda Arda Kutsal tarafından kuruldu. İnternet ve dijital teknoloji alanındaki gelişmeleri inceleyen ve analiz eden Webrazzi halen Türkiye’nin alanındaki öncü kuruluşlardan biri haline geldi.

Bugün sektöre yön veren birçok profesyonelin günlük olarak takip ettiği Webrazzi, güncel yeni web girişimlerinden bu alandaki yatırım haberlerine kadar geniş kapsamlı yazı ve analizlere yer veriyor. Webrazzi özellikle yatırım ve girişim ekosistemiyle ilgili özel haberleri ve gelişmeleri ilk olarak duyurması ile Türkiye’deki diğer online yayınlardan ayrılıyor.

2014’te hem İngilizce versiyonunu yayına sokan hem de sosyalmedya.co’yu satın alarak içerik alanını büyüten Webrazzi girişim ve teknoloji alanında yalnızca Türkiye’de değil küresel ölçekte de bir ekosistem pazaryeri olmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda yan ürünlere ve projelere imza atıyor.

Webrazzi çatısı altındaki

diğer ürünler

Webrazzi Insights
Webrazzi Insights

Webrazzi olarak yıllardır teknolojinin ve iş dünyasının nabzını tutuyoruz. Bu süreçte kazandığımız deneyimle Webrazzi Insights’ı ortaya çıkardık.

Webrazzi Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor.

Webrazzi Etkinlik
Webrazzi Etkinlik

Girişimcilik etkinlikleri, meetup‘lar, hackathon’lar, eğitimler, yarışmalar, kariyer günleri, söyleşiler, demo day‘ler… Dijital ve teknolojik dünyaya dair tüm etkinlikleri Webrazzi Etkinlik platformumuzda bulabilirsiniz.

NativeSpot
NativeSpot

2015 yılının Nisan ayında yayına aldığımız doğal reklam platformumuz NativeSpot ile Webrazzi ve sosyalmedya.co mecralarına ‘self-servis’ olarak reklam verebilirsiniz. NativeSpot’a dakikalar içinde üye olup ‘premium’ mecralarda markanızı, kampanyanızı ya da girişiminizi tanıtabilirsiniz.

Webrazzi İş İlanları
Webrazzi İş İlanları

Dijital dünyadaki iş ilanlarını inceleyebilir, kendi ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Webrazzi Ödülleri
Webrazzi Ödülleri

2012 yılından beri düzenlediğimiz Webrazzi Ödülleri ile her sene sonunda internet ve teknoloji dünyalarının en iyilerini seçiyoruz. Milyonlarca oyun kullanıldığı Webrazzi Ödülleri’nde dilerseniz hemen şimdi geriye dönük olarak kazananları inceleyebilirsiniz.