Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Webrazzi Hakkında

2006 yılında Arda Kutsal tarafından kurulan Webrazzi, girişim, yatırım ve teknoloji alanlarında iş dünyasına yön veren Türkiye’nin lider dijital medya platformudur.

Webrazzi’yi yılda 10 milyona yakın teknoloji tutkunu ziyaret etmektedir.

Alanında en etkili, güvenilir kaynağı olan ve sektöre yön veren Webrazzi, girişimler, yatırımlar ve teknolojik gelişmeleri, haberler ve düzenlediği konferanslar aracılığı ile paylaşır.

Yılda bir kere gerçekleşen Webrazzi Summit, Türkiye ve dünyadan birçok katılımcıyı ve alanında uzman konuşmacıları ağırlayarak, teknoloji dünyasını bir araya getirmektedir.

2021 yılında Avrupa’nın repütasyonu yüksek teknoloji medya şirketi Tech.eu’yu satın alan Webrazzi, Avrupa odağını genişletmiştir.

Webrazzi çatısı altındaki

diğer ürünler

Webrazzi Insights
Webrazzi Insights

Webrazzi olarak yıllardır teknolojinin ve iş dünyasının nabzını tutuyoruz. Bu süreçte kazandığımız deneyimle Webrazzi Insights’ı ortaya çıkardık.

Webrazzi Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor.

Webrazzi Etkinlik
Webrazzi Etkinlik

Alanında uzman konuşmacılar ile sektöre yön veren konferanslar düzenleyen Webrazzi, dijital dünyanın nabzını tutmaktadır.

NativeSpot
NativeSpot

2015 yılının Nisan ayında yayına aldığımız doğal reklam platformumuz NativeSpot ile Webrazzi ve sosyalmedya.co mecralarına ‘self-servis’ olarak reklam verebilirsiniz. NativeSpot’a dakikalar içinde üye olup ‘premium’ mecralarda markanızı, kampanyanızı ya da girişiminizi tanıtabilirsiniz.

Webrazzi İş İlanları
Webrazzi İş İlanları

Dijital dünyadaki iş ilanlarını inceleyebilir, kendi ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Webrazzi Ödülleri
Webrazzi Ödülleri

2009 yılından beri düzenlediğimiz Webrazzi Ödülleri ile her sene sonunda internet ve teknoloji dünyalarının en iyilerini seçiyoruz. Milyonlarca oyun kullanıldığı Webrazzi Ödülleri’nde dilerseniz hemen şimdi geriye dönük olarak kazananları inceleyebilirsiniz.