Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Reklam ve Sponsorluk

Webrazzi, Türkiye ve dünyadaki yeni nesil web girişimlerini sürekli takip eden okuyucu kitlesi ile özellikle bu alanda çalışmakta olan şirketler için hedef odaklı bir reklam platformu sunmaktadır.

Sürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu değerli okuyucuları ile büyüyen Webrazzi, ülkemizdeki web girişimlerinin ve dijital ekosistemin nabzını tutan en etkili yayındır.

Banner & Doğal Reklam

Webrazzi ve Webrazzi’nin sahip olduğu alt sitelerde banner reklam seçeneklerini değerlendirebilirsiniz veya Webrazzi’ye doğal reklam vermek için Adrazzi’yi kullanabilirsiniz.

970x250 | 300×250 | 320x100 | 300×600

Daha fazla bilgi için: [email protected]

Doğal reklam vermek için: adrazzi.com

Advertorial Reklam

Webrazzi’ye özel olarak yazılmış en fazla 250 kelime uzunluğundaki haber metni yayınlanır ve Webrazzi sosyal medya hesaplarından paylaşılır.

Daha fazla bilgi için: [email protected]

Webrazzi Konferans Sponsorluğu

Türkiye’nin en önemli internet konferanslarına ev sahipliği yapan Webrazzi’nin konferanslarına sponsor olmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bizimle irtibata geçiniz.

Konferans sponsorluklarımız Webrazzi Summit ve Webrazzi Tematik Konferansları olarak ayrılmaktadır.

Daha fazla bilgi için: [email protected]