Arama

Webrazzi’de konuk yazar olmak ister misiniz?

Türkiye’nin lider internet ve teknoloji medyası Webrazzi’de konuk yazar olarak yazılarınızı yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak, dilerseniz de [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Siz değerli takipçilerimizin bizlere ulaştıracağı her yazının editörlerimiz tarafından değerlendirileceğini ve bu değerlendirmeden sonra yayınlanabileceğini bilmenizi isteriz.

Webrazzi’de konuk yazarlarımızın özgün yazılarına yer vermek istiyoruz. O yüzden daha önce kişisel veya kurumsal herhangi bir mecrada yayımlanmış yazıları maalesef kabul edemiyoruz. Önerilen yazı, Webrazzi’de olası yayından sonra da diğer mecralarda kaynak gösterilerek (dijital mecralarda sayfaya link de verilerek) yayınlanabilir.

Önerilen yazıda yazarın çalıştığı kurum veya iş kolunun tanıtım ve reklamının yapılmaması gerekiyor. Reklam ve tanıtım için Webrazzi’de farklı kanallarımız mevcut. 🙂 Daha önce Webrazzi’de Konuk Yazarlarımız tarafından kaleme alınmış tüm yazıları buradan inceleyebilirsiniz.

Adınız ve Soyadınız (gerekli)

E-posta Adresiniz (gerekli)

Varsa Çalıştığınız Şirket ve Ünvanınız (gerekli)

Twitter Adresiniz

Yazı Başlığınız (gerekli)

En fazla 3MB boyutunda olmak üzere .zip içinde yazınızı ve yazı içinde kullandığınız görselleri iletiniz.

Notlarınız

Webrazzi Kariyer