Grupfoni Sessiz Sedasız Açılışını Yaptı

Grupfoni Sessiz Sedasız Açılışını Yaptı

Almanya merkezli DailyDeal'ın Markafoni ortakları ile birlikte Türkiye pazarına Grupfoni ismiyle giriş yapacağını daha önce paylaşmıştık. MyNet'in kurucusu Emre Kurttepeli'nin de yatırımcıları arasında olduğu Grupfoni'nin ne zaman yayına gireceğini ise merakla bekliyorduk.

Burak Hatipoğlu'nun yönetiminde yoğun rekabete hazırlanan şirket Mayıs ortasında gerçekleştireceğini belirttiği açılışını dün sessiz sedasız yaptı. Bu sessiz sedasız açılışı aslında bir tür beta yayını olarak da düşünmek mümkün. Çünkü konuyla ilgili görüştüğüm Burak Hatipoğlu önümüzdeki günlerde gerçekleşecek bazı teknik çalışmalar sonucunda sitenin arayüzlerinin bile değişeceğini belirtiyor.

Resmi açılışlarını çok ses getirecek 2 kampanya ile gerçekleştireceklerini belirten Burak Hatipoğlu, şu anki açılışı Grupfoni açıldı olarak değerlendirmemiz gerektiğini de özellikle vurguladı.

Kapalı olduğu süre boyunca sitenin ana sayfasından üye kaydı alan Grupfoni'nin şu anda kaç üyede olduğu paylaşılmıyor. Ancak test aşamasındaki ilk kampanyanın hali hazırda 59 kişi tarafından satın alındığını görebiliyoruz. Bu arada, her ne kadar bir tür beta açılışı da olsa, Grupfoni üzerinden satın alma yapılabildiğini de bu noktada paylaşmış olalım.

Grupfoni'yi de bu haberle birlikte yayına girmiş olan grup satın alma servisleri arasına çekecek olursak, sırada merakla beklediğimiz bir diğer servis Markapon kalıyor. Sanıyorum ki, onların da açılışı oldukça yakın ve rekabetin kendini kaybetmesi bu durumda tam tabir-i caizse "an meselesi".

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.