Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Oğuz Arslan

CEO
@Fırsat Bu Fırsat
Beğenileri 0
Henüz beğeni listesine eklediği bir içerik yok.
Koleksiyonları 0
Henüz koleksiyonlarına eklediği bir içerik yok.
Yorumları 16 Tümü
 • 27 Mart 2020

  Bu tarz karsilastirma yapmak cok yanlis. Ilk vakanin ulkemize gec gelmesinin avantajini yasiyoruz, dogrudur. Fakat eger buyume hizi kontrol altina alinmazsa, su an cok gerisinde oldugumuz ulkelerden daha kotu duruma gelmemiz an meselesi. Ornegin dune kadar Cin ve Italya'da Amerika'dan fazla vaka vardi, bugun Amerika vaka sayisi ile tum ulkeleri gecti. O yuzden bu tarz karsilastirmalar rehavetten baska birseye yaramaz. Asil bakmamiz gereken grafik asagidaki linkte mevcut ve durum Turkiye acisindan hic de ic acici degil. Sosyal medyada cok aktif olmadigim icin, aktif olanlardan ricam bu grafigi paylasmaniz ve gerekli onlemlerin alinmasina vesile olmanizdir.

  https://observablehq.com/@elaval/coronavirus-worldwide-evolution

 • 22 Ekim 2018

  Eğer yarışma esnasında yarışmaya bağlanamayan tek kişi ben değilsem muhtemelen dün 730 bin kişiden çok daha fazla kişi Hadi uygulamasını açmıştır. Yılbaşı için koydukları 1M hedefini bir sonraki büyük ödüllü yarışmada altyapı da müsade ederse geçerler gibi duruyor.

  Merak ettiğim birşey, anlık yarışmacı sayısı bu kadar artınca, 60bin TL gibi bir ödülde bile kişi başı kazanılan rakam 2 TL gibi komik bir rakam oluyor. Sürdürülebilirlik açısından bu bir engel mi, engel ise soruları mı zorlaştırmak mı, ödülü büyütmek mi çözüm olur?

 • 31 Ekim 2017

  Bu tarz baskı işleri öncesinde yaşadığım sorunlardan bir tanesi çıkacak ürünün nasıl olacağını önceden bilememekti. Sürekli baskı işiniz yoksa 100gr ile 200gr kağıdın farkını dahi kafanızda canlandıramıyorsunuz. Bu nedenle sitelerinden numune paketi talep etmiştim. Az önce elime ulaştı. Hem gelen numuneler hem de bu kadar çeşitli ve bilgilendirici numune göndermeleri acayip hoşuma gitti. Bundan sonraki işlerimizde kesin ilk tercihim olacaktır.