Oğuz Arslan
CEO @Fırsat Bu Fırsat

KISA BİLGİ

Girişimci

BEĞENDİĞİ YAZILAR (0)

Beğenilen haber bulunamadı

WEBRAZZİ YORUMLARI (15)

 1. Hadi'de dün, 730 binden fazla kişi 60 bin TL için yarıştı

  Eğer yarışma esnasında yarışmaya bağlanamayan tek kişi ben değilsem muhtemelen dün 730 bin kişiden çok daha fazla kişi Hadi uygulamasını açmıştır. Yılbaşı için koydukları 1M hedefini bir sonraki büyük ödüllü yarışmada altyapı da müsade ederse geçerler gibi duruyor.

  Merak ettiğim birşey, anlık yarışmacı sayısı bu kadar artınca, 60bin TL gibi bir ödülde bile kişi başı kazanılan rakam 2 TL gibi komik bir rakam oluyor. Sürdürülebilirlik açısından bu bir engel mi, engel ise soruları mı zorlaştırmak mı, ödülü büyütmek mi çözüm olur?

 2. Bidolubaski.com, 7 milyar liralık bir sektörü tamamen dijitalleştirmek istiyor

  Bu tarz baskı işleri öncesinde yaşadığım sorunlardan bir tanesi çıkacak ürünün nasıl olacağını önceden bilememekti. Sürekli baskı işiniz yoksa 100gr ile 200gr kağıdın farkını dahi kafanızda canlandıramıyorsunuz. Bu nedenle sitelerinden numune paketi talep etmiştim. Az önce elime ulaştı. Hem gelen numuneler hem de bu kadar çeşitli ve bilgilendirici numune göndermeleri acayip hoşuma gitti. Bundan sonraki işlerimizde kesin ilk tercihim olacaktır.

 3. Tariften Tabağa seçtiğiniz yemek tarifinin tüm malzemelerini, ölçüleriyle adresinize getiriyor [İndirim Kodu]

  Amerika'da Blue Apron'u da deneyimlemiş biri olarak geçtiğimiz hafta Tariften Tabağa'yı da deneyimleme fırsatı bulduk. Daha yeni bir girişim olmasına rağmen Blue Apron'unkiler kadar başarılı bir paket ile karşılaştık ve çok memnun kaldık. Başarılı olmalarını canı gönülden diliyorum.