Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Sektöre yön veren profesyonellerin takip ettiği Türkiye’nin lider teknoloji medyası Webrazzi’nin kariyer platformu

Dijital sektörün kariyer platformu Webrazzi Kariyer‘de yazılım-teknoloji, tasarım, satış–pazarlama ve yönetim gibi alt kategorilerde iş ilanları yayınlanıyor.

Sıkça Sorulan Sorular
  • Kariyer ilanı yayınlamanın bedeli ne kadar? Webrazzi Kariyer'de iş ilanınızı yayınlamak için ücret; her bir ilan için ₺1000 + KDV değerindedir.

    Webrazzi Kariyer'de ilanlarınız 2 ay süreyle yayında kalır. Ayrıca her ilan Webrazzi'nin Twitter hesabında ve her ay yayınlanan 'Güncel İş İlanları' haberinde bir kere yer bulur.
  • Ödemeyi nasıl yapabilirim? Kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak da EFT ya da havale yolu ile size verilecek hesap numarasına ilan yayınlama ücretini gönderebilirsiniz.
  • Yayınlanan ilanımı nasıl değiştirebilirim / güncelleyebilirim? İlan eklerken üye girişi yapmışsanız hesap menüsündeki "İş İlanlarım" sayfasından ilanlarınızı yönetebilirsiniz. Üye girişi yapılmamış ilan yönetimi için; kariyer(at)webrazzi.com adresine e-posta göndererek ilanlarınızda güncelleme yapabilirsiniz.
  • İlanım ne zaman yayına alınır? Ödemenizin tarafımıza ulaşmasını takip eden 24 saat içinde ilanınız yayına alınacaktır.