Layers HR'dan çalışan odaklı yapay zeka destekli İK uygulaması

Girişim, hem web hem de mobil üzerinden erişim sağlanabilen çoklu dil desteğine sahip modülleriyle çalışanların İK yaşam döngüsünü uçtan uca yönetmelerini sağlıyor.
Layers HR'dan çalışan odaklı yapay zeka destekli İK uygulaması

İnsan kaynakları ve iş gücü yönetimi platformu Layers HR, şirketlerin ihtiyacı olabilecek tüm İK operasyonlarını yapay zeka destekli bir uygulamada birleştirdi. 

Layers HR, ihtiyaca göre özelleştirilebilen, sade ve kullanımı kolay bir İK yönetim platformu sunuyor. Girişim, hem web hem de mobil üzerinden erişim sağlanabilen çoklu dil desteğine sahip modülleriyle çalışanların İK yaşam döngüsünü uçtan uca yönetmelerini sağlıyor. Bulut tabanlı SaaS yazılım ile küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin dijital insan kaynakları dönüşümünü gerçekleştiren Layers HR, işletmelerin uygun maliyetli ve kolay erişilebilir şekilde daha etkili bir iş gücü yönetimi stratejisi geliştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. 

Layers HR personel veri tabanı, iç iletişim portalı, işe alım merkezi, raporlar, oryantasyon, OKR ve KPI performans yönetimi, 360 geri bildirim merkezi, eğitim merkezi, oyunlaştırma gibi insan kaynaklarının tüm fonksiyonlarının tek bir platform üzerinden kolayca yönetilmesini sağlıyor.

Layers HR'ın yapay zekası

Layers HR'ın yapay zekası, çalışanların sesli veya yazılı komutlar ile yıllık izin, masraf, avans, seyahat vb. taleplerini iletebilmelerini sağlıyor. Çalışanların performans verilerini analiz ederek objektif ve veriye dayalı değerlendirmeler sunan yapay zeka, işe alım sürecinde adaylarla etkili ve verimli bir şekilde iletişim kurarak soruları yanıtlıyor ve iş başvuru sürecini kolaylaştırıyor.

İşe alım sırasında adaylarla mülakatları gerçekleştirerek şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun adayları hızlı ve doğru bir şekilde belirlemesine yardımcı oluyor. Çalışanların ve adayların yetkinlik, yetenek, deneyim ve uygunluklarını kapsamlı ve objektif bir şekilde analiz ederek işe alım uzmanlarına en uygun adayları seçme konusunda ayrıntılı bilgi sunuyor.

Layers HR Teknoloji ve Üründen Sorumlu CPO’su Eray Karakullukçu, “Yeni nesil İK teknolojileri iş dünyasının geleceğine yön veriyor. İşe alım, eğitim ve geliştirme, performans yönetimi ve diğer İK işlevlerinde yapay zeka ve otomasyonun kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Standart insan kaynakları operasyonları da yerini artık yapay zekaya bıraktı. Aday bulma, mülakat ve aday süreç yönetimi aşamalarında yapay zekanın insan kaynakları süreçlerini daha etkili ve verimli hale getirdiğini söylemek mümkün.

Geleceğin insan kaynakları dünyasını AI şekillendirecek diyebiliriz. Layers HR’ı insan kaynakları operasyon süreçlerine yapay zeka ile çözüm getirmek için geliştirdik. Layers HR olarak insan kaynakları süreçlerinin tümünü yapay zeka tarafından yönetilebilir kılmayı ve bu alanda dünyanın en önemli tedarikçileri arasında yer almayı hedefliyoruz” dedi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.