YORUMLAR (16)

 1. Google Maps'te Türkiye'nin uydu görüntüleri neden bulanık?

  son anda da dayamışssınız yandex reklamını :D

  1. Reklam mı? 🤔 Pek sanmıyorum. Zira Yandex bu haberi okuyunca "ya bizi hiç karıştırmasaydınız keşke" diyebilir. 😅

 2. Facebook Türkiye Pazarlama Direktörü, Aslıhan Ulutaş oldu

  "Aslanoba Grubu" olarak en başta belirttim son görevini. Tazedirekt, Aslanoba Grubu'nun markalarından sadece biriydi.

  1. Sanırım kişisel bir meseleniz var Berna Hanım. Haberimizde herhangi bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız daha açık belirtin lütfen. Yazıda ve Aslıhan Hanım'ın LinkedIn profilinde de belirtildiği gibi, kendisi Aslanoba Grubu'nda yönetici olarak çalışıyordu. Zaten haberimizin konusu da kendisinin yeni işi.

 3. Facebook Türkiye Pazarlama Direktörü, Aslıhan Ulutaş oldu
  Dertli Kerem (@dertlikerem) Dertli Kerem (@dertlikerem)

  Nasıl olacak şimdi Facebook da mı batacak? Bi de kendisi Tazedirekt'in pazarlamasından da sorumluydu Avon ve Eczacıbaşın'dan sonra onu neden yazmadınız?

  1. "Aslanoba Grubu" olarak en başta belirttim son görevini. Tazedirekt, Aslanoba Grubu'nun markalarından sadece biriydi.

 4. Geleceği en iyi öngören 10 bilimkurgu yazarı
  Deniz Deniz

  merhaba, yazı ilgi çekici. ancak hangi foto, metin kime ait belli değil, bir kayma mı oldu acaba? anlamak için google araştırma yapmak zorunda kalınabilir mesela. Görsellik ve metin uyuşması, okur gözünden de tekrar değerlendirme ve sonra yayınlama gibi kriterlere daha fazla özen göstermeniz mümkün mü acaba? Teşekkür ve sevgilerimle.

  1. Eleştirinizde haklısınız. Daha düzenli görünecek şekilde değiştirdim. Bu şekilde umarım daha rahat okunuyordur. Uyarınız için teşekkürler.

 5. Geleceği en iyi öngören 10 bilimkurgu yazarı
  Cihan Cihan

  güzel liste olmuş ama Philip K. Dick'in gerçek fotosu yerine BALMUMU HEYKELİNİ kullanmak kimin fikriydi? :))

  1. Benim :) Teşekkürler uyarınız için, düzelttim. (heykeli yapan da takdiri hak ediyor)

 6. Siz de onlardan mısınız: En çok kahve tüketen meslekler
  Tuna Celik Tuna Celik

  Haberde tam hurriyetin kelebek eki haberi gibi :D yarinda burcunuz girisiminizin basarisini ne kadar etkiliyor haberi yapalim :D :D

  1. Güzel öneri, teşekkürler :)

 7. Çevrimdışı şifre yöneticisi LastPass'le şifre ezberleme derdine son

  Bazen sopa alıp kendime vurasım geliyor. Helede bu tip yazılar yazan kişileri arada dinlenerek gün aşırı sopalamak istiyorum.

  "Yoksa siz de her site ve servis için aynı şifreyi kullananlardan mısınız? Hâlâ tanışmadıysanız LastPass‘le bir tanışın derim."

  Bu bir reklamsa "tamam kabul", Yani adamın yeteneği bu kadar deriz de, bunu reklam olarak yazdıran kişi verdiği paranın karşılığından böyle bir karşılığı kabul ediyorsa bir şey derim ama neyse.. Yok bu reklam değil kişi içinden gelerek yazdıysa o zaman işte o arkadaşla bir yerde buluşalım karşılıklı bir birimizi sopalayalım. Emin ol sende rahatlarsın. Ufkun açılır. Böyle şeyler yazdığın için sokakta dayak yiyebileceğin gerçeğini öğrenmiş olursun.: ) Evlatlıktan reddedilebilirsin, Çocukların seni ebeveynlikten reddedebilir. Eşin seni boşayabilir. Köpeğin, kedin bile seni terk eder.

  Her neyse.

  Ben aynı şifreyi kulananlardanım ve hala tanışmadım, bu yazıdan sonra beni .. neyse işte kullanmayacağıma emin olabilirsin.

  1. 1- İletişimleriniz genellikle dayak üzerine mi kuruludur? Şayet öyleyse -yaşınızı bilmiyorum ama- bu yaşınıza sağ salim ulaşmanız takdir edilesi :)

   2- Hayır, para filan almadık veya almadım. Teknoloji yazarları, sevdikleri ve hararetle tavsiye ettikleri ürünler ve servisler hakkında arada bir böyle övücü konuşabilirler. İlle de akçeli işlere bulaşmış oldukları anlamına gelmez.

   3- Yazılarımdan ötürü bahsettiğiniz tarzda tepki görmedim kimseden. Fakat inceden kıllanmaya başlamadım değil bu yorumunuzla birlikte :)

   Sevgiler, selamlar.

 8. Televizyonu bilgisayara dönüştürün: Lenovo Ideacentre Stick 300 [%100 Teknoloji]
  Mypolat Mypolat

  Aynen kıvrandım burda acaba televizyonda nasıl bir performans alınacak diye televizyona takılmamış oysa ki.

  1. Haklısınız. Evde test ederken televizyonda çalıştırmıştım ama görüntüsünü alıp bu videoya detay olarak eklememiz gerekirdi.

 9. Televizyonu bilgisayara dönüştürün: Lenovo Ideacentre Stick 300 [%100 Teknoloji]
  Perihan Yurdakul Perihan Yurdakul

  Lütfen yakın plan el çekimlerinde başkasının elinde ürünü görüntüleyin. O tırnaklar nedir öyle! Midem bulandı?!

  1. Gitar çaldığım için sağ el tırnaklarım uzun. Açıkçası mide bulandırıcı bulunabileceğini düşünmemiştim. Yorumunuzu görünce endişe edip izledim, kir mi var diye. Tırnaklarımı kesmek haricinde öneriniz olursa sevinirim. Kimsenin midesini bulandırmak istemem.

 10. WiFi'dan çalışan USB bellek Sandisk Connect Wireless incelemesi [%100 Teknoloji]

  Ağzına sağlık üstat. Bunu nereden alabiliriz?

  1. Muhtemelen kısa bir süre içinde Webrazzi Store'da satılacak. Buradan size bilgi vereceğim.