Webrazzi Kariyer'deki güncel iş ilanları: Web3 Solidity Developer, Insights Specialist, Marketing Manager ve daha fazlası

Şubat ayının son gününde, iş ilanlarının bulunduğu kariyer platformumuz Webrazzi Kariyer'de yer alan iş ilanlarına bakıyoruz.
Webrazzi Kariyer'deki güncel iş ilanları: Web3 Solidity Developer, Insights Specialist, Marketing Manager ve daha fazlası

Webrazzi takipçilerinin yakından bileceği üzere Webrazzi Kariyer sayfamızda güncel iş ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Şirketlerin yazılım-teknoloji, tasarım, satış–pazarlama ve yönetim gibi alt kategorilerde ilanlarını verebildiği ilan platformumuz Webrazzi Kariyer'de yeni ilanlar her geçen gün kendine yer bulurken, iş arayan şirketleri doğru çalışanlarla bir araya getiriyor ve şirketleri potansiyel yeteneklerle buluşturuyoruz. 

Webrazzi Kariyer'de şu anda güncel ilanlar arasında Web3 Solidity Developer'dan Insights Specialist'e, Marketing Manager'dan Business Analysis & Development Manager'a birçok ilan sizleri bekliyor. Webrazzi Kariyer sayfasındaki iş ilanlarına göz attığımızda gelişen teknolojinin kariyer hedeflerine de etki ettiğini görüyoruz. 

İş ilanlarına başvurma haricinde aradığınız ekip arkadaşına Webrazzi Kariyer ile ulaşabilirsiniz. Webrazzi Kariyer ile ilgili tüm detaylara ise buradan göz atabilirsiniz.

Webrazzi Kariyer'deki güncel iş ilanları:

Insights Specialist - Webrazzi

Head of App Development (Flutter) - andMe

Business Analysis & Development Manager - Odamax

Odamax.com – Product Manager – Hosts

Odamax.com – Product Manager - Consumers

Sales Specialist (Outbound) - Cambly

Growth Marketer - Werk

Web3 Solidity (Smart Contract) Developer - PagziTech

Marketing Manager - Webrazzi

Event and Marketing Specialist - Webrazzi

Front-End Developer and Lead - Qlub

Developer (POS Backend) - Qlub

Node Backend - Qlub

Software / Blockchain Developer - Tazefikir İletişim Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.