WEBRAZZİ YORUMLARI (3)

 1. Sosyal Medya ‘Back To School’ Dönemine Yaklaşıyor!

  Bu yazı neden bana dün girilen mashable yazisını anımsattı ??? http://mashable.com/2010/08/24/back-to-school-iph...

  1. Tamamen rastlantı Aytaç bey, yazı dün hazırdı ancak bu sabah girmeyi uygun gördük daha öncesinde de düzenleme süreci vardı. Ayrıca bahsettiğiniz yazıda sadece iPhone uygulamaları listeleniyor, üniversitelerin sosyal medya ilgisi gibi konulara değinilmiyor.

 2. iPad 9 Ülkede Daha Satışa Çıkacak - Türkiye'deki Son Durum Ne?
  Aylin Erkul Aylin Erkul

  İstanbul Bilişimden bir şeyler almak bazen hata gibi geliyor. Neyse firma kötülemek gibi bir amacım yok ama migros'un böyle bir teknolojik cihazı ilk satanlardan birisi olması çok garip. Ayrıca migros da bilkom da koç grubunda değil mi ? Birbirilerinden habersiz mi iş yapiyor bunlar ?

  1. Koç grubu 2 yıl önce Migros'u BC Partners'a sattı. Artık bir grup şirketi değil. http://www.internethaber.com/migros-super-fiyata-...

 3. Blippy: İnternette Ne Satın Aldığınızı Paylaşmak İster Misiniz?

  @Y.Emre bey haklisiniz. Boyle bir uygulama dikkatimi cektigi icin paylastim. Ben lokasyon uygulamalarini bile kullanmiyorum kaldi ki harcamalarimi paylasiyim..Bu kadar zor bir uygulama 11.2 milyon yatirim almis ve 10 tane Melek Yatirimcisi var.Dusunsenize yaklasik 51 bin uyesi var aldigi yatirima bolunce bir kullanici basina yaklasik 200 dolar almis oluyor..ortada hizmet mi var? yok..en onemli sey guvenlik o da yok.yatirim aldilar mi? evet..bazen ben de sasiyorum..