Fizy iPhone Uygulaması App Store’da!
Arama
Mobil

Fizy iPhone Uygulaması App Store’da!

Fizy‘nin HTML5 sürümüyle iOS’a geleceğini paylaşalı 1 yılı geçiyor. Aradan geçen zamanda Turkcell Fizy’nin yüzde 70’ini satın aldı ve Fizy’nin iOS uygulaması nihayet bugün App Store’a girdi.

Fizy Mobile adıyla App Store’a giren uygulama sadece müzik aramayı ve çıkan sonuçları dinlemenizi sağlıyor. Fizy hesabınıza bağlanma şansınız ya da Fizy Mood gibi özellikleri kullanma şansınız yok.

App Store’da şu an Yandex.Haritalar uygulamasından sonra 2. sıraya yerleşen Fizy Mobile, her ne kadar yolun başında olsa da Fizy kullanıcılarını memnun edecektir sanıyorum.

Fizy’deki gelişmelerin Turkcell’in fikirleri çerçevesinde mobile de taşınacağını düşünürsek iyileştirmelerin kısa sürede gerçekleşeceğini, hatta ciddi bir iPad uygulamasının geleceğini tahmin edebiliriz. En azından ben öyle tahmin ediyorum…

Fizy’nin Android uygulaması ise bir kaç hafta içinde gelecekmiş.

Sanırım sözü uzatmaya gerek yok. Fizy Mobile’ı App Store’dan indirebilir, yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 🙂

Yorumları GösterYorumlar Gizle (20)
 1. Devrim Demirel dedi ki:

  Nihayet Fizy, iPhone ve iPad’de… Sabırsızlıkla beklediğimiz uygulama yayında, üstelik gayet yalın ve başarılı. Çok büyük haber, geç de olsa, harika bir gelişme.

  Android uygulaması ve diğer mobil uygulamaların da eklenmesiyle Fizy, Türkiye’de dijital müzik tüketiminde en büyük oyuncu olacak.

  Hala Fizy denince, “lansmanları şöyleydi”, “3 satırlık kodla yapıldı”, “kendilerini kapattırdılar” gibi argümanlarla eleştirebilenlerin bundan iki sene sonra ne diyeceğini çok merak ediyorum.

  Tebrikler Fizy ekibi!

  1. selim dedi ki:

   Fizy’nin ödül kazandığı zaman olduğu gibi heyecanlı bir durumu söz konusu değil bence.

   Yalın ve başarılı dediğiniz uygulama, safari içinden çekilen bir web sayfası, üstelik gayet salaş ve websiteden hiçbir özelliği yok. login vs gibi durumları yapılmadığı için playlist bile üretilemiyor.

   http://fizymobile05.fizy.com/

  2. karsit gorus dedi ki:

   Ben ayni goruste degilim sizinle. Yillar gecmesine ragmen fizy ancak bir uygulama piyasaya cikarabildi. Boyle bir vizyonla iyi bir noktaya geleceklerine acikcasi ihtimal vermiyorum. Ayrica, bunu tekrar tekrar su ustune cikarmanin manasi yok belki ama bahsedilen argumanlarin gerceklik payi var.

   Tek sorun, arkasinda baskalari olmayanlarin piyasaya girmemesi. (Turkcell in kurdugu sisteme turkcell degilseniz giremiyorsunuz, avea’nin ki de ayni sekilde vs.)

 2. CinGundemi dedi ki:

  Bence çok güzel gelişmeler yaşanıyor fizy ‘de. Tebrik ediyorum tüm çalışanlarını. Ulusal bir marka olmaları dileğimle.

 3. murat dedi ki:

  Bu haber harika oldu, bir fizy tutkunu olarak android uygulamasını da bekliyorum.

 4. tygtyg dedi ki:

  login yapılmıyor listeleme özelliğide yok :s

 5. Umut Yurtseven dedi ki:

  Ben iPad ‘de denedim. Çalışmadı.

 6. Mehmet ali dedi ki:

  Fizy’nin geç olsa da böyle bir uygulamaya imza atması verdiği en doğru kararlardan diye düşünüyorum..

 7. Meriç dedi ki:

  1. sıraya çıkmış uygulama, tebrikler fizy. android uygulasını da yakında çıkaracaklarmış. v0.5 olarak çıkan bu uygulamaya da updateler gelecektir diye düşünüyorum. Eksiklerini farketmişlerdir sonuçta, başlangıç için bence olumlu.

 8. Sedef Ecevit dedi ki:

  Beklediğim bir uygulamaydı fakat pek başarılı olmamış, geliştirilmeye çok açık.

 9. Utku Uçar dedi ki:

  Şahsen bu kadar popüler bir servise göre sönük bir uygulama olmuş.

 10. halil dedi ki:

  Android için de gelse ne olur yani

 11. Ozan Dikerler dedi ki:

  Çok geç kaldılar. Yinede hemen indirdim ellerine sağlık. İlginç olan, netten eminem diye arattığımda hep rapci eminem parçaları gelirken iphone da eminem yazıp aratınca gelenlerin tamamı eminem adlı türküye aitti. 1 tane yabancı parça yoktu. acaba farklı altyapıları mı kullanıyorlar merak ettim? (müyap la ilgili bir anlaşma olabilir mi?)

 12. Ercüment ESER dedi ki:

  Android versiyonunu da kendim için yazmıştım ama markette yükledim istek olunca. “muzik dinle” adı :

  https://market.android.com/details?id=com.ercu.muzikdinle

  1. mahmut dedi ki:

   Unofficial android uygulamasından sonra iphone için de yapılmış bir versiyon türedi. http://itunes.apple.com/us/app/fizy/id474830479?ls=1&mt=8 Üstelik fizy’nin kendi uygulamasından kat be kat daha güzel hazırlanmış. Fizynin eklemediği playlist desteği vs. de var üzerinde çalışılmışa benziyor…

 13. Hakan Demirel dedi ki:

  Uzun süredir beklediğim bir uygulama fakat iOS 4.3 zorunluluğu alt sürüm kullanıcılar için kullanımı ve popülerliği olumsuz etkileyecektir.

 14. onur dedi ki:

  Arkadaşlar bu fizy iphone 4s te dinlemek ücretli mi ?

 15. Erdal dedi ki:

  Arkadaslar iPhone 4s kullanıyorum ve hattim Avea. Uygulamayiindirdim ama kullanamıyorum neden olabilir. Fizy bir siyah ekranı geliyor ve hiç degismiyor bir şey aratacak yer falan yok :s

 16. çince tercüman dedi ki:

  Fizy’nin android uygulaması var mı?

Bir Yorum Yazın