Grup Satın Alma Pazarında Yeni Bir Ortaklık: Yonja Medya ve Fırsat Bu Fırsat

Grup Satın Alma Pazarında Yeni Bir Ortaklık: Yonja Medya ve Fırsat Bu Fırsat

Grup satın alma servislerinin hızla geliştiği ve rekabetin tavan yaptığı bir dönem içerisindeyiz. Hızla gelişen bu pazarı takip etmek gitgide zorlaşıyor. Daha önce Webrazzi’de grup satın alma ile ilgili bir çok inceleme yazısı yazıp, sektörün geleceğini değerlendirmiştik.

Grup satın alma pazarına hemen her hafta yeni oyuncuların eklendiği gibi, erkenden havlu atan oyuncular da oldu. Hızla gelişen bu pazarda bir diğer haber de bugün Yonja Medya’dan geldi.

Yonja Medya Grubu bugün kullanıcıların günlük fırsatları tek bir yerden takip edebilecekleri bir servis olan Fırsat Bu Fırsat’a ortak olduklarını açıkladı. Haziran ayında açılan Fırsat Bu Fırsat Türkiye’deki hızlı büyüyen indirim fırsatları pazarında lider bir oyuncu konumuna gelmişti.

Açıldığı günlerde bizim de haberini yaptığımız FırsatBuFırsat üyelerine, hemen hemen tüm grup satın alma sitelerinin kampanyalarını tek bir sayfa altında bulabilecekleri bir servis sunuyor.

Bu sürpriz ortaklık hakkında görüşlerini aldığımız Yonja Medya Grubu’nun CEO’su Dilawar Syed “Yonja olarak gücümüzü ve 6 milyona varan güçlü sosyal ağımızı Fırsat Bu Fırsat’ın arkasına koyuyoruz.” dedi. “Fırsat pazarı Türkiye’de henüz çok yeni. Bu büyük adım ile birlikte Yonja olarak henüz bu pazarda yeteri kadar hizmet almamış olan genç kitleye de sosyal fırsatlar sunmayı hedefliyoruz.” diye ekledi.

Fırsat Bu Fırsat bağımsız bir servis olarak Yonja Medya Grubu’nun internet markaları ailesinin bir üyesi olarak devam edecek. Yonja Medya, servisin büyümesini İstanbul’da pazarlama ve satış ekibi ile Silikon Vadisi Kaliforniya’da ise geliştirme ekibi ile destekliyor olacak. Fırsat Bu Fırsat ortaklığı Yonja Medya’nın geçtiğimiz aylarda internet ürün ve servislerini sosyal oyun, konum tabanlı servisler, mobil ve online eğitim alanlarında çeşitlendirmek ve genişletmek adına attığı adımların sonuncusu oldu.

Bu güzel haberin hali hazırda sıcak olan pazarı daha da kızıştıracağını düşünüyorum. Yeni oyuncuların katıldığı, yeni ortaklıkların gerçekleştiği bu pazarda bir sonraki gelişme bakalım ne olacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.