Facebook'a

Günlük kullanıcı büyümesi yavaşlayan ve kullanıcılarının daha az zaman geçirdiği Facebook, yine kenarda kalacak bir yenilikle karşımızda. Son olarak Hikayeler'e getirdiği masaüstü düzenleme aracıyla ve yakın zamanda kullanılacağı konuşulan "dislike" butonuyla yeniliklerini devam ettiren ama o eski tadı vermeyen sosyal ağa "Listeler" özelliği geliyor.

Facebook'ta her ne kadar birçok şeyi yapabiliyormuş gibi görünsek de platformun daha işlevsel olması için ihtiyacımız yokmuş gibi görünen, belki de aklımıza gelmeyen birçok özellik var. Bunlardan biri de hiç şüphesiz yapılacaklar listesi. Bu şekilde isimlendirdiğimize bakmayın, bu listelere sadece yapacağınız şeyleri yazmanıza gerek yok.

İster "Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 10 Film", isterseniz de "Mutlaka Denemeniz Gereken 10 Pizzacı" şeklinde başlıklar açabileceğiniz Listeler özelliğinin en güzel yanı da arka planı istediğiniz şekilde renklendirebiliyor olmanız. Listeler'e "Ne Düşünüyorsun" kısmına tıkladığınızda ulaşabileceksiniz.

Listeler özelliğinin önümüzdeki günlerde herkese açılacağını belirtelim. Kullanıcıları paylaşım yapmaya ve kullanıcılar arası etkileşimi artırmaya çalışan Facebook bakalım önümüzdeki süreçte hangi yeniliklerini paylaşacak?

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.