LeWeb’de startup standlarını ziyaret ettik [LeWeb Paris]
Arama
Etkinlikler

LeWeb’de startup standlarını ziyaret ettik [LeWeb Paris]

taxibeat logo

Webrazzi’nin medya partneri olduğu LeWeb Paris’ten TEB sponsorluğunda paylaştığımız tüm haberleri, wbrz.in/leweb12 adresinden takip edebilirsiniz.

3 ayrı alanda düzenlenen taxibeat logoLeweb Paris, bünyesinde sadece konuşma ve sunumları değil aynı zamanda startup’ların stand açarak kendilerini tanıttıkları bir bölümü de bulunduruyor.

Bu bölümümüzde Webrazzi olarak biz de sizler için 3 startup’ı ziyaret ettik. İlk olarak dünyada birçok örneğine rastlayabileceğiniz bir taksi uygulaması olan Taxibeat‘e konuk olduk. Pazarlama Direktörü olan Alexandra Sigala bizlere Taxibeat’in Atina merkezli olarak yola çıktığını, ardından sırasıyla Brezilya, Romanya, Norveç ve Fransa’da hizmet vermeye başladığını ifade etti. Ardından Livetrekker isimli uygulamanın CEO’su Jean-Marc DeBaud, bizlere 2 gün önce açılan seyahat uygulamasından bahsetti. Son olarak ise dikey bir ödeme sistemi şirketi olan PowerOn‘u CTO’sundan dinledik.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (5)
 1. Selim REİS dedi ki:

  Bu siteye giren herkesin belkide ingizlicesi bu kadar akıcı değildir diye düşünüp altyazı ekleseydiniz ne güzel olurdu.

 2. uygun bodur dedi ki:

  Altyazı konusuna katılıyorum.

 3. soner dedi ki:

  Bir alt yazı eklemektek yoksun musunuz?

 4. Yücel dedi ki:

  Arkadaşlar abartmayın ne altyazısı, LeWeb videosu seyrediyorsunuz, Webrazzi takip ediyorsunuz. Bi zahmet öğrenin ingilizceyi.

Bir Yorum Yazın