Nuance, Edjing, Yatedo ve Chirp Webrazzi TV’nin konuğu oldu [LeWeb Paris]
Arama
Girişim

Nuance, Edjing, Yatedo ve Chirp Webrazzi TV’nin konuğu oldu [LeWeb Paris]

Webrazzi’nin medya partneri olduğu LeWeb Paris’ten TEB sponsorluğunda paylaştığımız tüm haberleri, wbrz.in/leweb12 adresinden takip edebilirsiniz.

LeWeb Paris Konferansı’na katılan girişimlerle röportaj dizimize devam ediyoruz. İlk konuğumuz, sesli komut sistemleri geliştiren Nuance. Nuance EMEA Pazarlama Müdürü Reimund Schmald, sesli komut sistemlerini uygulamalı olarak tanıtıyor. İkinci konuğumuz bir dj uygulaması olan Edjing’in Pazarlama Müdürü Severine Poggi. Sosyal bir dj uygulaması olan Edjing, kullanıcıların remix yaptığı müzik parçalarının Facebook ve Twitter üzerinden paylaşılması sağlıyor.

Semantik kişi araması yapan Yatedo ise üçüncü konuğumuz. Şirketin Başkanı Dennis Jacquet, Yatedo hakkında ayrıtılı bilgiler paylaşıyor. Son konuğumuz ise Chirp. Ses üzerinden veri paylaşılmasını sağlayan bir uygulama geliştiren Chirp’ün Kurucusu Patrick Bergel, bir hayli ilginç olan uygulamayı gösteriyor.

LeWeb Paris’e katılan girişimlerden dördünü yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (4)
  1. yücel dedi ki:

    Voice recognition teknolojisi tam bize göre, bazen kanalı değiştirmeye bile üşeniyoruz: )

  2. yücel dedi ki:

    Yatedo peojesinde, veri iletim hızı ve pratikliği süper.

  3. Yusuf dedi ki:

    dj uygulamasının ismi hatalı girilmiş. “Edijing” değil “Edjing” olmalı. Bakınız: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.edjing.edjingdjturntable

Bir Yorum Yazın