İstanbul Yazılım Yöneticileri Zirvesi yarın gerçekleşiyor [Kayıtlar Açık]

İstanbul Yazılım Yöneticileri Zirvesi yarın gerçekleşiyor [Kayıtlar Açık]

Sizlerle daha önce haberini verdiğimiz ve önemli bir etkinlik olarak gördüğümüz İstanbul Yazılım Yöneticileri Zirvesi yarın düzenlenecek. Ajandasında yer ayırmayanlar ve unutanlar için detayları tekrar hatırlatalım.

Bu yıl ilk defa düzenlenen İstanbul Yazılım Yöneticileri Zirvesi yazılım konusuna odaklanan Kodcu.com desteğiyle düzenleniyor. Farklı etkinliklere de öncülük eden Kodcu.com, bu konferansta 30 yıllık yazılım tecrübesine sahip olan Lean-Kanban Üniversitesi CEO’su David J. Anderson'ı ana konuşmacı olarak ağırlıyor.

Yazılım odaklı 3 kitap yazan Anderson'ın yanısıra Mert Öztekin (Yemeksepeti.com) ve Mehmet Yitmen'in (ACM) konuşmacı olarak konferansta yer alacağını paylaşmıştık. Listeye yeni eklenen konuşmacılar ise Egemen Kurdoğlu (Avea), Gökhan Güngör (Oracle) ve Füsun Eriş (OBSS) olmuş ve konferansın içeriği zenginleştirilmiş.

08 Aralık 2012 Cumartesi günü yani yarın Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliği daha önce duymadyan ama gitmek istyenler için kayıt formunun halen açık olduğunu da hatırlatalım.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.