212 Capital Partners HemenKiralik.com'a yatırım yaptı [Son Dakika]
Yatırım

212 Capital Partners HemenKiralik.com'a yatırım yaptı [Son Dakika]

Sizlere daha önce tanıttığımız ve yatırım görüşmeleri yaptığını bildiğimiz HemenKiralik.com'un ilk yatırımını aldığını öğrendik. Kısa dönemli oda ve ev kiralama hizmeti sunan HemenKiralık.com'un azınlık hissesini alan yatırım şirketi son dönemde önemli yatırımlarla gündeme gelen 212 Capital Partners.

HemenKiralık.com kısa dönemli konut kiralama işine yabancı turist potansiyelini de göz önünde bulundurarak girmişti. Küresel pazara adım atma hazırlıkları da yapan Remi Onur'un kurucusu olduğu girişim hızlı adımlar atması sebebiyle 212 Capital Partners'ın radarına takılmış gibi görünüyor.

Taraflar yatırım miktarı ya da oranlar konusunda herhangi bir bilgi paylaşmadılar. Bu konuyla ilgili resmi kayıtlara girişler olduğunda ya da yeni bilgiler geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz.

212 Capital Partners tarafından doğruladığımız yatırım haberinin yanı sıra, HemenKiralık.com için önümüzdeki dönemlerde gerçekleşecek ikinci tur yatırımın da yakın olduğunu öğrendik.

Ayrıca bu ay içinde 212 Capital Partners tarafından 2 yeni yatırımın daha sonuçlanacağı son dönemlerde aldığımız duyumlar arasında. Bu konularda da gelişmeler oldukça haberlerini paylaşacağız.

212 Capital Partners bu yatırım öncesinde sırasıyla Hazinem Pırlanta, Butigo, Balerin ve Arcade Monk'a yatırım yapmıştı.

Yorumlar (4)
 1. Semih Semih

  Alan adı iyiymiş

 2. Modaala Modaala

  boyle guzel projelere kiralik.com, kirala.com, emlak.com daire.com gibi alan adları ile neden girilmiyor.

  1. o tip alan adlarına projenin kalan maliyeti kadar fiyat çektikleri için olabilir...

  2. Gültekin Gülses Gültekin Gülses

   Bu jenerik alan adları için istenen fiyatlar 20-30 bin USd den başlayıp 100-200 binlere kadar gidiyor o sebeple bu alan adları projelerde kullanmak yerine satılıkta bekliyor genelde..