Zaman Tüneli iPhone'a da Açıldı

Facebook'un yeni özelliği Zaman Tüneli bundan yaklaşık iki hafta önce ilk olarak Yeni Zelanda'lı kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Kısa bir test sürecinden sonra tüm kullanıcılara sunulan yeni özellik şimdi de iPhone'da kendini gösteriyor.

Zaman Tüneli'ni duyurduğu sırada Android uygulamasını da güncelleyen Facebook, uygulamanın iPhone sürümündeki gelişmeleri ise Zaman Tüneli'nin açılmasından sonraya saklamış. Bu güncelleme ile 4.1 sürümüne geçmiş olan Facebook iPhone uygulamasının en önemli özelliği Zaman Tüneli'ne kavuşmuş olması.

Bunun yanı sıra yeni uygulamada arkadaş listeleri ile ilgili yenilikler ve daha hızlı çalışan bir uygulama vaat ediliyor…

Yeni uygulamada arkadaşlarınızı listelere eklemek ve çıkartmak, ayrıca tüm listelerinizi bir arada görmek ve aralarında geçiş yapmak da mümkün. Facebook'un son zamanlardaki önemli yeniliklerinden biri olan abonelik sistemi de yeni sürümle beraber iPhone'da daha kullanışlı olarak karşımıza çıkıyor. 4.1 sürümünde abonelik özelliği açık olan kullanıcılar yeni abonelerini ve abone oldukları kullanıcıları da kolaylıkla görebilecekler.

iPhone'daki Zaman Tüneli görünümü PC'dekinden biraz daha farklı. Küçük ekrana daha uygun olacak şekilde çift sütun yerine tek sütun olarak düzenlenmesine rağmen Zaman Tüneli hayatınızı kronolojik olarak görüntülemenizi sağlıyor.

Facebook'un yeni iPhone uygulamasını Apple'ın uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.