Etohum 2011-2012 Başvuruları Başladı!

Türkiye'de girişimci ekosistemini biraraya getiren etohum, 2011–2012 dönemi girişimciler için başvuruları almaya başladı. Bu sene yoğun ilgi göreceğini tahmin ettiğim organizasyonun önümüzdeki günlerde görüşmeleri başlayacak ve 31 Aralık 2011 tarihine kadar başvuruları almaya devam edecek.

etohum başvuruları belirli koşullara göre (girişimin hedefi, iş modeli, şirket olup olmama, yatırım potansiyeli vb..) değerlendirecek ve birebir görüşmelerle  yapacak. Geçen yıl Pembe Panjur  ve Gideros Mobile'a yatırım yapan etohum fonu, bu sene büyütülecek. Bu konuda görüşmelerin sürdüğünü söyleyen Burak Büyükdemir'den Ekim-Kasım aylarında fonun rakamın kesinleşmiş olacağı bilgisini aldım.

Etohum 2011-2012

Bu yıl Türkiye internet sektörünün yatırımlarla büyümesine paralel olarak girişimciler de daha iyi işler ortaya koyma hedefinde ve eğer başvurular istenen düzeyde olursa ilk 40'a seçilecek tüm girişimcilere ya ortak olunacak ya da yatırım yapılacak. Etohum özellikle e-ticaret, oyun, mobil, yazılım ve yeni ekonomi üzerine sunulan projelere odaklanacak.

etohum'un vazgeçilmez parçası olan 'etohum kafe toplantıları' ve aylık 'etohum kampları' bu yıl da devam edecek ve girişimcilerde oluşması gereken 'internet sektörü' algısını eminim bu sene daha fazla oturtacak.

Etohum 2011-2012 dönemine başvurmak için hazır kıta bekliyorsanız hemen etohum.com/basvuru adresini ziyaret edebilirsiniz. Ancak projelerinizi sürdürebilir kılmak için aşağıdaki yazılara tekrar göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Sizin de etohum'a dair beklentilerinizi paylaşmanız sanırım faydalı olacaktır.
Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.