Grup Satın Alma Pazarının Bir Diğer Oyuncusu Ekoloni.com Açıldı

Grup satın alma ile ilgili bugüne kadar yaptığımız çeşitli haberlerde adından söz ettiğimiz Ekoloni.com bugün itibariyle yayına girdi.
Grup Satın Alma Pazarının Bir Diğer Oyuncusu Ekoloni.com Açıldı

Grup satın alma ile ilgili bugüne kadar yaptığımız çeşitli haberlerde adından söz ettiğimiz Ekoloni.com bugün itibariyle yayına girdi.

Atlantis Yapım ve Poligon Reklam Ajansı ortaklığında kurulan servis şu an için sadece İstanbul'da hizmet veriyor. Ancak öğrendiğimize göre Eylül-Ekim aylarına doğru Ankara'da hizmet verilmesi planlanıyormuş.

Perakende ve eğlence sektörlerinde tecrübeli olan bir ekip tarafından kurulan ve yönetilen Ekoloni, özellikle bu alanlara yönelik fırsatları sunuyor olacak. Zaten bu seçimini gösterir nitelikte ilk fırsat olarak Ajda Pekkan'ın açıkhava konserini kullanıcılarına sunan servis, incelemeyi yaptığımız dakikalarda 22 satış gerçekleştirmişti.

Groupon'un dünya çapındaki popülaritesini takiben Avrupa'da olduğu gibi Türkiye'de de grup satın alma servislerinde önemli artış gözlemlemiştik. Gecikmeden gerçekleşen açılışla bu alanın ilk oyuncuları arasına giren Ekoloni'nin önümüzdeki günlerde rekabetin neresinde yer alacağını hep birlikte göreceğiz.

Hali hazırda çalışan Kipru, SehirFirsati.com, Grupanya'nın yanı sıra önümüzdeki dönemlerde yayına girmesi beklenen Markapon, Grupfoni, Grubal ve FirsatKuponu'nun da açılışını bekliyoruz.

Şu an itibariyle 8 girişim olduğunu bildiğimiz pazarda geçtiğimiz günlerde Webrazzi Gündem: Türkiye'de İnternet Girişimciliği konferansına katılan GittiGidiyor kurucularından ve şirketin yeni servisi Markapon'un ortağı Aydonat Atasever'in "bu alanda 11 girişim olacak" sözünü hatırlamakta fayda var.

Eğer bu yazımızı okuyan ve bu alana girmeye hazırlanan yeni girişimlerin sahipleri varsa lütfen yorumlarda kendilerini bize tanıtsınlar ki biz de bundan sonrasındaki değerlendirmelerimizde onları da göz önüne alıyor olalım. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.