Webrazzi Gündem Toplantıları Başlıyor! Sponsor Olmak İster Misiniz?
Arama
Etkinlikler

Webrazzi Gündem Toplantıları Başlıyor! Sponsor Olmak İster Misiniz?

2636242296_b72ebe5f2a

Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz Webrazzi Meetup (fotoğraflar), Webrazzi Gündem (fotoğraflar) gibi etkinliklerimize katılıp mennun kalan ya da kaçırdığı için üzülen okuyucularımız bu duyurumuzu mutlaka not alsınlar. Çünkü Ocak 2010 itibariyle Webrazzi etkinlikleri maratonu başlıyor!

3253350339_7a0675f16c

Öncelikli olarak Webrazzi Gündem toplantılarımızın detaylarını paylaşıp, ilerleyen günlerde Webrazzi Konferansı başta olmak üzere diğer organizasyonlarımız hakkında duyuruları yapıyor olacağız.

Webrazzi Gündem

Webrazzi Gündem toplantılarımız 2010 yılı içinde toplam 10 farklı konu ile sektörü derinlemesine konuşacağımız bir platform sunacak ve her toplantıda 200 sektör profesyonelini biraraya getirecek.

Katılımcıların belirlenen konu üzerine bilgi alışverişi yapması ve iş bağlantılarını geliştirmesine dayalı Webrazzi Gündem toplantılarının tüm programını aşağıda paylaşıyoruz. Toplantıların katılım şartları, mekan ve konuşmacı detayları önümüzdeki günlerde ayrıca paylaşılacak.

Webrazzi Etkinliklerini takviminize eklemek isterseniz bu linki kullanabilirsiniz.

Webrazzi Gündem Programı (13 Ocak – 16 Haziran 2010) – Google Takvimi

E-Ticaret – 13 Ocak 2010
Sosyal Medya – 27 Ocak 2010
Mobil İnternet – 10 Şubat 2010
Online Reklam ve Pazarlama – 24 Şubat 2010
Enterprise 2.0 – 03 Mart 2010
Web 3.0 – 07 Nisan 2010
Online Oyun – 05 Mayıs 2010
Türkiye’de İnternet Girişimciliği – 12 Mayıs 2010
Online Eğlence Servisleri – 02 Haziran 2010
Risk Sermayesi ve Melek Yatırım – 16 Haziran 2010

Webrazzi Gündem Sponsoru Olmak İster Misiniz?

Webrazzi Gündem toplantıları için Ana Sponsor ve Gündem Sponsoru olmak üzere iki farklı seçenek sunuyoruz. Webrazzi Gündem “Ana Sponsoru” Ocak 2010’dan Haziran 2010’a kadar olan tüm Webrazzi Gündem toplantılarının sponsoru olacaktır. Belirli bir konudaki toplantı veya toplantılarımız için sponsor olmak isteyen firmalar ise Gündem Sponsoru olabilirler.

Webrazzi Gündem toplantılarına sponsor olmak isterseniz bizimle [email protected] ya da iletişim formumuz üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (10)
 1. Bülent Sakarya dedi ki:

  Bireysel katılımlar olacak mı, olacaksa ne şekilde gerçekleşecek.

  1. Arda Kutsal dedi ki:

   Tabi bireysel katılım olabilir. Detaylı bilgilendirmeyi önümüzdeki günlerde yapacağız.

 2. Deniz Kutsal dedi ki:

  Desenize 2010 yılının’internet’ gündemi belirlendi!

  Webrazzi ekibiyle, katılımcılarıyla ve tabii spornsor desteğiyle yeni bir trend yelpazesi bizleri bekliyor.

  Şimdiden Başarılar,

 3. Şule Işınsu Özmen dedi ki:

  Hiçbirini kaçırmamaya çalışacağım.
  Sevgili Arda, tahmin edebileceğin gibi gündem maddelerinden birisi de online eğitim olsa çok sevinirim.
  Şule Işınsu Özmen

 4. Aytaç ZEREN dedi ki:

  Etkinliklere sunumlarımla destek vermek isterdim ancak etkinlikler çarşamba gününe sabitlenmiş. Bence etkinlik hafta sonu olmalıydı. Neyse artık hayırlısı. Bakalım neler çıkacak.

 5. Mehmet Subasi dedi ki:

  Güzel bir gelişme, Türkiye web dünyasını tekrar etrafında toparlayabilecek, faydalı olacağını düşündüğüm bir gelişme. Hayırlı olsun.

 6. Guru fasulye dedi ki:

  Arda Bey, ozellikle carsamba secmissiniz butun gunleri, acaba cumaya kaydirme sansi var mi bu etkinliklerin ? Bu etklinliklerin seyirci kitlesi kimler, direk sirketler mi ? Isterdim ki her bir etkinlik cumartesi gunu olsunki hem calisan kesim, hem de ogrenci kesimi etkinliklere daha rahat gelebilsin.

 7. Erinc dedi ki:

  Sunum ve konferanslari Webrazzi TV’ye eklemeyi dusunuyor musunuz? Benim gibi yurtdisinda yasayip da katilma sansi olmayanlara cok faydasi olur. Basarilar!

 8. Mggulcan dedi ki:

  Sunumlara telekonferans veya online katılım olursa daha iyi olacağını düşünüyorum. Hem farklı illerdeki katılımcılar için hem de hafta içi olması katılım durumlarını zora sokmakta. İçeriğini sahiplenir bir şekilde online olarak katılımın olması bir çok kişiyi daha memnun edecektir.

Bir Yorum Yazın