Blockchain Talks: Yurt dışı internet ve telefon deneyiminde eSIM teknolojileri

19 Ocak Cuma günü saat 11:00'de gerçekleşecek Blockchain Talks'un sekizinci bölümünde yurt dışı internet ve telefon deneyiminde eSIM teknolojilerine odaklanacağız.
Blockchain Talks: Yurt dışı internet ve telefon deneyiminde eSIM teknolojileri

Blockchain Talks canlı yayın serimizin yedinci bölümünde yılın en büyük Ethereum etkinliği olan DevConnect İstanbul etkinliğine odaklanmıştık. Canlı yayın serimizin sekizinci bölümü ise 19 Ocak Cuma günü saat 11:00'de gerçekleşecek.

Blockchain Talks'un sekizinci bölümünde yurt dışı internet ve telefon deneyiminde eSIM teknolojilerine odaklanacağız. Konuşmacıları arasında Paribu Ventures direktörü Utku Dördüncü, Roamless kurucu ortakları Emre Demirel ve Ali Gazioğlu'nun yer aldığı serimizin sekizinci canlı yayını Webrazzi'nin içerikten sorumlu genel müdür yardımcısı Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Hatırlatmak gerekirse; 2023'ün Aralık ayında Roamless, Paribu Ventures ve Revo Capital liderliğinde 2,6 milyon dolar yatırım aldığını duyurdu. Paribu'nun, Paribu Ventures ile girişimlere yatırım yapacağını ilk olarak 2022 yılının Ocak ayında sizlere aktarmıştık. Yatırımlarına devam eden Paribu Ventures'ın ilk yılında 19 girişime 6,5 milyon doların üzerinde yatırım yaptığını hatırlatalım. 

Canlı yayınımızda yurtdışı internet ve telefon deneyiminde eSIM teknolojileri ile ilgili pek çok detayı bulabilirsiniz. 19 Ocak Cuma günü saat 11:00'de görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.