Yemeksepeti'nin market servisi Banabi, web üzerinden hizmet vermeye başladı
Girişim

Yemeksepeti'nin market servisi Banabi, web üzerinden hizmet vermeye başladı

  • Bugüne kadar Yemeksepeti'nin mobil uygulaması aracılığı ile hizmet veren Banabi, web üzerinden hizmet vermeye başladı.

Yemeksepeti'nin market servisi olarak karşımıza çıkan Banabi'nin geçtiğimiz Nisan ayında hizmete açıldığını sizlere aktarmıştık. Önce Avrupa Yakası'nda sonrasında ise Anadolu Yakası'nda hizmet vermeye başlayan Banabi, kısa süre içinde İstanbul dışında da hizmet vermeye başladı. Banabi'nin İstanbul'un haricinde İzmir, Ankara, Antalya ve Eskişehir'de hizmet verdiğini de ekleyelim.

Bugüne kadar Yemeksepeti'nin mobil uygulaması aracılığı ile hizmet veren Banabi, web üzerinden hizmet vermeye başladı. Bugün Yemeksepeti'nin web sitesine giren kullanıcılar Banabi ile ilgili bir bildirim ile karşılaştılar. Paylaşılan bilgilere göre Banabi, web üzerinden hizmet vermeye de başladı.

Yemeksepeti web sitesinin sol alt kısmında yer alan bir logoya tıklayarak Banabi kısmına geçmek mümkün. Kısacası bugünden itibaren Banabi'den web üzerinden sipariş vermek mümkün. Yemeksepeti.com/banabi adresinden Banabi'nin web sitesine ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar (4)
  1. Google'mı kardeşim bu onu yap bunu yap hepsini aynı domainin altına koy. Hadi sipariş ettiğin yemek Banabi'yle gelse anlayacağım da saçma bence. Yemek siparişi başka bir şey market servisi başka bir şey. Stratejik olarakta yanlış bir hamle. Yarın bir gün Yemeksepeti batarsa Banabi'yi nereye koyacaksın bakalım, ki bence batacak. Banabi'nin geleceği de çok içaçıcı değil. Nevzat Aydın ne kadar ittirmeye çalışırsa çalışsın İstanbul'un her yeri Getir mobiletleriyle dolu.

    1. İstanbul için öyle olabilir ama diğer şehirlerde yerini oluşturmaya başladı. Bunun yanında projeyi deniyorlar görüntüsü var ve uygulama esaslı hareket edecekler. Bu iki firma için en büyük tehlike migros hemen'in yaygınlaşma ihtimali ki o zaman depo ve lokasyon konusunda sıkıntı çekmeyecek olan migros pazarda en büyük oyuncu olabilir.

  2. Giriş yapmak için adres zorunluluğu nedir? Madem yemeksepeti altındasın oradan al adresi hayır alamadın modal box'un çarpısına basınca yemeksepetine gitmek nedir? kim yazdı burasını yazılım? şoktayım :)

  3. @Murat Çevik

    Nevzat Aydın, Getir'in henüz olmadığı şehirlere girerek rekabet avantajı yakalamaya çalışıyor ama nafile bir çaba. Rakibinizi objektif olarak değerlendiremezseniz onu yenemezsiniz. Getir'i aşabilmenin tek bir yolu var o da dronela teslimat bence. Bunun bir hayal olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsuz. Bırakın dronela teslimatı Amerika'da adamlar dronela teslimat trafiğini yönetecek startup kuruyor ve ciddi miktarlarda yatırım alıyorlar. Dünya bu noktada. Banabi'nin en fazla birkaç yılı var bence. Migros Hemen'e ise hiç şans vermiyorum. Kendi ekseninde kurumsal bir uygulama olarak kalır.