HepsiExpress: Hepsiburada hızlı teslimat girişimini hayata geçiriyor [Webrazzi Summit 2016]

HepsiExpress: Hepsiburada hızlı teslimat girişimini hayata geçiriyor [Webrazzi Summit 2016]

Webrazzi Summit'te hepsiburada.com Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner'i de konuşmacı olarak ağırladık ve Hepsiburada'nın rotası hakkında bilgiler aldık.

Eylülde 2,4 milyon ürün teslim ettiklerini paylaşan Hanzade Doğan Boyner, Aralık ayında bu tutarı 2 katına çıkarmayı hedeflediklerini de söyledi. Güven duygusunun kendileri için en önemli şey olduğunu söyleyen Hanzade Doğan Boyner, pazar yeri tarafında ilk sırada en ucuz fiyatı vereni değil, daha iyi hizmet veren satıcıları gösterdiklerini de paylaştı.

Gebze'de 100 bin metrekare alanı olan operasyon merkezi kurduklarını paylaşan Hanzade Doğan Boyner, Hepsiburada'nın ihtiyaç duyduğundan fazla bir yatırım yaptığını dile getirdi ve Hepsiexpress'in haberini verdi.

Hepsiexpress ile hızlı teslimat

Hepsiexpress, dağıtım şirketleriyle iş birliği halindeyiz ama müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için daha esnek bir teslimat çözümü geliştirdik. Şu anda İstanbul'un bazı bölgelerinde test aşamasındayız. 2017'nin başında bu işi sektör standardı haline getirmek istiyoruz. Bu şirketimiz sadece Hepsiburada'ya hizmet vermeyecek. Müşterilerine bu hizmeti vermek isteyen tüm markalara açık olacak.

Girişimcilerin Hepsiburada'yı sadece stratejik bir yatırımcı değil, birlikte ürün geliştirebilecek bir ortak olarak düşünebileceklerini söyleyen Hanzade Doğan Boyner, bu yıl 1 miyar dolar ciro hedeflediklerini de ekledi.

Hepsiburada'nın CTO pozisyonunda yabancı bir ismin olduğunu paylaşan Hanzade Doğan Boyner, ABD'den Türkiye'ye beyin göçünü desteklediklerini ve ABD'den gelen veri bilimcileriyle çalıştıklarını da ekledi. Yurtdışına açılmak konusunda ise net bir planları olmadığını ancak bazı ülkeleri izlediklerini belirtti.

Hepsiburada'nın ödeme sistemi tarafında da HepsiPay ile Nisan ayında giriş yaptığını da henüz bilmeyenler için paylaşmadan geçmeyelim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.