Hepsiburada'nın ödeme sistemi Hepsipay yayında

Hepsiburada'nın ödeme sistemi Hepsipay yayında

Türkiye'nin en büyük e-ticaret şirketlerinden Hepsiburada, kısa bir süre önce kurduğu D Ödeme adlı elektronik para ve ödeme şirketiyle ödeme sistemleri alanına giriş yapacağının işaretini vermişti. Bundan yaklaşık beş ay sonra, yeni ödeme ürününü devreye alan Hepsiburada'nın yeni markası Hepsipay oldu.

Hepsipay, belirttiğimiz gibi D Ödeme şirketinin altında konumlanan bir marka ve kendi tanımıyla işletmelere online, offline ya da fiziksel dünyada ödeme alabilmeleri için gerekli olan kullanışlı ve basit yöntemleri sunuyor. Kullanım kolaylığıyla öne çıkmak isteyen Hepsipay, işletmelerin kısa bir kurulum sürecini tamamlayarak e-ticarete başlamsının önünü açıyor. Hepsipay, diğer online ödeme sistemleri gibi müşterilerinin yaptığı satışlarla ilgili analizlere ve raporlara ulaşmasını sağlıyor.

Hepsipay, pazarda en yüksek talebin olduğu ödeme biçimlerine göre beş farklı özelleştirme teklifi sunuyor. Sanal POS alternatifi ödeme geçidi (Payment Gateway), özellikle mobil ticarette öne çıkabilecek tek tıkla ödeme, tekrar eden ödemeler için düzenli ödeme, pazaryeri ve bayiler için ödeme kontrolüyle Hepsipay tüm bir pazara hitap eden çözümler sunuyor. Marka, Hepsiburada ile birlikte Evmanya ve Altıncı Cadde ile çalışıyor. Hepsiburada deneyimi sayesinde e-ticaret şirketlerinin, Hepsipay'in öncelikli müşterileri arasında olacağını ön görmek zor değil.

Bu haliyle pazardaki diğer ödeme oyuncularına rakip olan Hepsipay, alanında Hepsiburada kadar iddialı bir şirket olabilir. Ancak bu konuda yorum yapmak için henüz erken.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.