Tasit.com Türkiye genelinde araç kiralama hizmeti vermeye başladı
Seri İlanlar

Tasit.com Türkiye genelinde araç kiralama hizmeti vermeye başladı

Online seri ilan servisiyle 2014 yılında toplam 920 bin araç ilanı yayınlayan Tasit.com, yeni bir alana açıldı. Bugüne kadar sıfır ya da ikinci el satılık araçlara odaklanan Tasit.com, Türkiye genelinde araç kiralama hizmeti vermeye başladı.

Tasit.com'un geçtiğimiz Şubat ayından itibaren başlatılan araç kiralama servisi, aslında yaklaşık iki hafta önce başlayan  TV reklam kampanyasıyla da düşük tonda anons ediliyor. El yordamıyla verilen araç ilanlarını eğlenceli bir mizansene dönüştüren Tasit.com reklamlarında Tasit.com mottosu "Al, sat ve kirala" şeklinde olmasıyla dikkat çekiyor.

Tasit.com ana sayfasındaki kirala seçeneğinden erişilebilen kiralık araç servisinin, online araç kiralamaya aşina olanlar için kullanımı oldukça kolay. Türkiye genelinde, 81 ilde yüzlerce araç kiralama firmasıyla iş birliğine gittiğini söyleyen Tasit.com'un kiralık araç sayfasında hemen her il için yaptığınız aramalara ilişkin, belirttiğiniz tarihlerde kiralayabileceğiniz araç gösteriliyor. Seçtiğiniz araca adrese teslim edilme, ek sürücü, bebek koltuğu gibi ekstraları belirli fiyatlar karşılığında ekleyebiliyorsunuz. Gitmeyi planladığınız ile varış saatinizi ve dilerseniz uçuş numaranızı ekleyebiliyorsunuz.

tasit.com araç kirala ekran

Araç kiralama şirketleri ve kullanıcılar arasında aracı görevini üstlenen Tasit.com araç kiralama hizmetini baştan uca üstleniyor. Yani kullanıcının araç kiralama şirketiyle doğrudan iletişime geçmesine gerek kalmıyor.

Halihazırda çok sayıda online servisin olduğu araç kiralama alanında Türkiye genelinde geniş bir erişimi olan Tasit.com'un hizmeti, ilk etapta bağlı müşterilerini çekebilir. Şirketin reklam kampanyasıyla desteklenen marka bilinirliği de bu serviste öne çıkmasını sağlayabilir.

tasit.com ekran

Yurt dışından Türkiye'ye gelecek olan kullanıcıları da hedefleyen servisin önce iOS olmak üzere, yakın zamanda Tasit.com mobil uygulamalarına da entegre edilmesi planlanıyor.

Yorumlar (6)
 1. Orkun Temel Orkun Temel

  Markaları itici, reklamları itici. Haklarında hayırlısı...

 2. Sihirli Buluşlar Sihirli Buluşlar

  güzel olmuş. inş. daha iyi olur bizde kiralamacı olarak anlaştık düzce den..

 3. Alper Alper

  Tasit.com sahibinden ile ilan çekip yayınlamıyor muydu bir ara? Ya da ben yanlış biliyorum. KOlay bu değil ama tasit.com ne yaparsa yapsın bana kalırsa ileriye gidemeyecek ki son umut kiralama. Oda tutmazsa büyük ihtimalle kapanır.

 4. Ahmet Aydınlar Ahmet Aydınlar

  Başlarındaki yöneticisi çok kafası çalışmayan bir adam. Sen tut o kadar yatırım al, insan zekasına hakaret eden reklamlar çek :)

  Arkadaşın dediği gibi yöneticileri de, sitesi de, reklamları da itici..

  Bir de viral olsun diye saçma sapan şeyler çıkarmışlar.Hadi güleyim de paylaşım bari :)))

  Şakkaa şakkaa..

 5. Jeneratör Jeneratör

  güzel bir siteye benziyor. bol bir zamanda diğer sitelerden nasıl farkları var incelemeye değer görünüyor