indir.com mobil uygulama yarışmasına başvurular başladı
Etkinlikler

indir.com mobil uygulama yarışmasına başvurular başladı

indir.com mobil uygulama odulleriindir.com, geçen yıl düzenlediği mobil uygulama yarışmasını bu yıl da tekrarlıyor ve geliştiricilere bir kez daha Silikon Vadisi'ne gitme şansı sunuyor.Geçen yıl finale kalan 15 mobil uygulama arasından Akche Mali Hesap Yönetimi (Murat GÜR), Pickr.Us (Tuncay Namlı, Kubilay Kahveci ve Çağlar Gündoğdu) ve Tuttu mu? (Hakan Özkelemci) ilk 3'e girmişti.Bu yıl 1 Ocak 2015 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamaların katılımını bekleyen indir.com, 20 Nisan'a kadar yapılan başvuruları kabul edecek.Mobil uygulama gelişticileri Silikon Vadisi ziyareti de dahil olmak üzere çeşitli ödüllerin yanısıra jüri üyeleri arasındaki Hasan Aslanoba ve Sina Afra gibi yatırımcıların da dikkatini çekme şansı yakalayacak.Katılım koşulları, yarışma takvimi ve diğer detayları öğrenmek için indir.com/yarisma sayfasına göz atabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Bir Dost Bir Dost

    Lutfen rica ediyorum, Hasan Aslanoba veya Sina Afra'yi Turkiye'de yatirimci olarak gostermeyin. Bu huyunuzdan vazgecin. Yatirimci demek e-ticaret islerine yatirim yapmak degildir bunu bir anlasaniz.

  2. 1 ocak 2015 yılından sonra başvuru alıp 20 Nisan'da sonlandıran bir organizasyon sadece 4 ay içinde çıkan uygulamaları değerlendirerek nasıl olacakta 2015'in en iyi uygulamaları diyecek.

    Nisan'dan sonra çıkan uygulamalar 2015 uygulaması değil mi? Önceki yıllarda yayınlanan bir uygulama neden 2015 de değerlendirilemiyor.

    Katılım olmasın diye baya bir uğraşmışlar tebrik ediyorum. Oldu olacak halk oylaması için de tckn istesinler :)