BIC Angel Investments, Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle birlikte on ay sürecek girişimcilik seminerleri düzenliyor

BIC Angel Investments, Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle birlikte on ay sürecek girişimcilik seminerleri düzenliyor

BIC-BogaziciTürkiye'de geçtiğimiz dönemde yaptığı Telefonkilifim.com, GastroClub, Kargoweb, Prisync yatırımlarıyla ön plana çıkan melek yatırım ağı BIC Angel Investments, Boğaziçi Üniversitesi ile birlikte 10 ay sürecek girişicilik seminerleri düzenliyor.

Düzenlenecek seminerle birlikte BIC Angel Investments, Türkiye’de girişimcilik ekosistemini doğru bir şekilde büyümesine katkıda bulunmak, akademik bilgi ve iş dünyasının tecrübesini bir araya getirmeyi amaçlıyor. “StartNowHow Girişimcilik Seminerleri” olarak adlandırılan seminer serisi, Ekim ayında başlayacak ve 10 ay sürecek.

Son olarak geçtiğimiz Mayıs ayında Galata İş Melekleri ile birlikte Prisync’e 365 bin TL yatırım yapan BIC Angel Investments, Boğaziçi Üniversitesi ile işbirliği yaparak 10 ay sürecek StartNowHow Girişimcilik Seminerlerini düzenliyor. Ekim ayında başlayacak seminerler iş dünyasının başarılı isimlerinin ve Boğaziçi Üniversitesi’nden akademisyenlerin katılımıyla düzenlenecek ve düzenli olarak olarak takip eden katılımcılara sertifika verilecek.

BIC

Seminerlerin amacını Türkiye’de girişimcilik ekosistemini doğru bir şekilde büyümesine katkıda bulunmak ve özellikle üniversite öğrencilerinin girişimciliği doğru anlaması ve doğru atımlar atması için onları bilgilendirmek olduğunu aktaran Dr. Joachim Behrendt bunun için akademik bilgi ve iş dünyasının tecrübesini bir araya getirdiklerini söyledi. İlki 20 Ekim'de düzenlenecek seminerin konuğu ise Project House kurucu ortağı Mehmet Onarcan olacak. Seminere buradan kayıt olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.