BIC Angel Investments ve Galata İş Melekleri'nden Prisync'e melek yatırım!

BIC Angel Investments ve Galata İş Melekleri Yatırımcıları ilk defa Webrazzi Startup’13′te yaptıkları sunumla adlarını duyuran Prisync'e yatırım yaptılar.
BIC Angel Investments ve Galata İş Melekleri'nden Prisync'e melek yatırım!

BIC Angel Investments ve Galata İş Melekleri Yatırımcıları ilk defa Webrazzi Startup’13′te yaptıkları sunumla adlarını duyuran Prisync'e yatırım yaptılar. Firmalar için otomatik fiyat takip yazılımı yapan girişim, iki melek yatırım ağından 365 bin TL yatırım aldı.

BIC Angel Investments yatırımcılarından Joachim Behrendt, Ralf Rıfat Ruso, Çağlar Karataş, Güçlü Özenci, Coşkun Ural ve Galata İş Melekleri yatırımcılarından Melih Ödemis, Ömer Akarca, Erinc Özada, Umur Özal, Önder Öztarhan, Kaan Boyner Prisync'e melek yatırımcı olarak dahil oldular.

imza

11 melek yatırımcıdan aldığı rakamdan ziyade önemli isimleri paydaşı olarak girişime dahil ettiği için Prisync büyümesini daha da hızlandıracaktır. Hatırlayacağınız üzere "Webrazzi Startup 13′de sunum yapan girişimlerden Prisync, ilk müşterilerine kapılarını açtı" yazısında küresel ölçekte Prisync'le aynı işi yapan girişimlerin aldığı yatırımları sizinle paylaşmıştık.

E-ticaret firmalarının dışında perakende firmaları ve hatta üreticiler için ürün fiyat bandının sürekli izlenmesi için otomasyon sistemi sunan Prisync'in önünde geniş bir pazar duruyor. İlerleyen süreçte melek yatırımcılarla Prisync'in ulaştığı noktayı birlikte göreceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.