Kickstarter'da yer alan ilk Türk projesi: MonoChroma
Oyun

Kickstarter'da yer alan ilk Türk projesi: MonoChroma

2013 Ağustos ayında Kickstarter'da başlattığı kampanyayla adını duyuran NoWhere Studios'un beklenen oyunu MonoChroma'nın çıkışına çok az bir zaman kaldı. Kickstarter'da 84 bin dolar toplamayı başaran oyun, 28 Mayıs'ta Steam ve Playstore üzerinden satışa sunulacak.

Nowhere Studios'un ilk PC oyunu olacak olan MonoChroma, üç senelik bir çalışmanın ürünü. Karanlık bir dünyada kardeşini korumak isteyen karakterimizin karşısına çeşitli engeller ve bulmacalar çıkartan oyunda, karakterimiz bulmacaları çözerek endüstriyel bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyor.

28 Mayıs'ta satışa sunulacak olan MonoChroma, Steam üzerinde 19.99 dolar, Playstore'da ise 39.99 TL fiyatla satılacak. 

Oldukça etkileyici tanıtım videosunu yukarıda izleyebileceğiniz MonoChroma'nın oyun içi ekran görüntülerine de aşağıdaki galeride ulaşabilirsiniz. Nowhere Studios'un uzun süredir üzerinde çalıştığı Monochroma'nın oyunculardan nasıl bir tepki alacağını bu aşamada söylemek mümkün değil. Ancak Kickstarter'a çıkan ilk Türk projesi olan MonoChroma'nın şimdiden akıllarda kalacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar (3)
  1. Barış Akdemir Barış Akdemir

    Sanırım bu hafta aldığım en iyi haber. Aradan uzun zaman geçtiği için umutsuzluğa kapılmaya başlamıştım ama satışa çıkıyor olması gerçekten çok iyi. Umarım satışta da gereken ilgiliyi görür ve karşımıza başka oyunlarla çıkma şansı bulurlar.

  2. Oyunu görmedim ama "endüstriyel bir dünya" diye bir terminoloji olduğunu ilk kez duyuyorum?!

  3. Renklidergi Renklidergi

    çok güzel de, final sahnesindeki çatıdaki kamyon nereye sürecek ki?