İlker Baydar, Hepsiburada Genel Müdürlüğü görevinden ayrılıyor
Arama
E-Ticaret

İlker Baydar, Hepsiburada Genel Müdürlüğü görevinden ayrılıyor

ilker-baydar-hepsiburada-logo2012 Temmuz ayından itibaren Hepsiburada‘da Genel Müdür olarak görev yapan İlker Baydar‘ın görevini bıraktığını öğrendik. Aldığımız duyumlara göre şirket içerisinde bazı çalışanlara dün konuyla ilgili bilgilendirme yapılmış ve buna göre Baydar, Mayıs ortasında görevini bırakacak.

Görevi sırasında Hepsiburada da birçok yeniliğe imza atan Baydar, en son Webrazzi Ödeme Sistemleri Konferansı’nda konuşmuş ve tek tıkla ödemeyi anlatmıştı. Geçtiğimiz aylarda aynı gün teslimat hizmetini sunan Hepsiburada’da Baydar’ın pazarlama konusunda da önemli çalışmaları olduğunu söyleyebiliriz.

Konuyla ilgili şirket tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Yeni bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Yorumları GösterYorumlar Gizle (7)
 1. Şafak Öztürk dedi ki:

  Yeni iş hayatında başarılar dileriz.

 2. Fatih Doğan dedi ki:

  Ilker Bey odukça değerli ve mütevazı bir insandı. Umarım kendisini daha iyi yerlerde görürüz.

 3. Fuat Avni dedi ki:

  – İlker Bey kariyerine nasıl devam edecek?

  – Cevabı Webrazzi’de yayınlanan başka bir haberde olabilir mi? Kormayın, e-ticareti büyütün!

 4. huseyin dedi ki:

  Çok ama çok mütevazi bir insan öncelikle.. Yeni görevinde başarılar.

 5. Mehmet Ali dedi ki:

  Ben VASAT YÖNETİCİ görüşlerine katılıyorum. Genelde çok popüler söylemleri duyduk kendisinden. Ama bu hedeflere ulaşmak için metod ve ekip oluşturamadığını düşünüyorum. Yeni işinde başarılar dilerim.

 6. Emrullah Açıkgöz dedi ki:

  Şirketin içini bilmemekle beraber ben kendisini “başarısız” buluyorum. 1 milyar ciro hedeflerinden bahsediyorlardı bu hedefin çok gerisinde kaldılar.

 7. bu da bir dost dedi ki:

  Birlikte calismis biri olarak ben de basarisiz buluyorum. Bireysel hedefleri varmis gibi calisip arkasina takimi almamistir.Aytug Igneli cok daha basariliydi. Kendisi Dogan Online a geri donmustu Hepsiburada da tekrar gorursek sasirmayacagim…

Bir Yorum Yazın