Hepsiburada'dan aynı gün teslimat hizmeti

E-ticarette hizmetlerini çeşitlendirerek rekabet avantajı elde etme konusunda Hepsiburada'da önemli bir adım geldi. Bugün Teslimat adıyla duyurduğu yeni hizmetinde Hepsiburada İstanbul içerisinde gün içinde teslimata başlıyor.

Hızlı teslimatın ötesinde özellikle gün içerisinde çalışanların kargoyu teslim alma problemlerini azaltacak serviste 15:00'a kadar verilen siparişleri Hepsiburada 17:00 ile 22:00 arası teslim ediyor. 

hepsiburada-bugun-teslimat

Tüm ürünlerde geçerli olmayan sadece "Bugün Teslimat" logosunun bulunduğu ürünlerde geçerli olan servis için 7,90 TL ücret belirlenmiş. İstanbul içi kargonun normal teslimatta 4,56 TL olduğu göz önünde alındığında servisin fiyatı oldukça makul. Bu hizmetle alışveriş yapanlar sadece hızlı servis değil aynı zamanda akşam kargo hizmetinden de yararlanmış oluyorlar.

E-ticarette rekabetin hizmette yaşanacağı bir döneme doğru ilerliyoruz. Bu anlamda son haberlere baktığımızda da önce Kliksa'nın sonra Memlekettengelsin.com'un aynı gün teslimat hizmeti vermeye başladığını görmek mümkün. İlerleyen süreçte e-ticaret şirketierinin hangi adımları geleceğini birlikte göreceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.