Webrazzi: Mobil’14 Konferansı’nın ilk tur konuşmacıları belli oldu

webrazzi-mobil-201416 Nisan 2014, Çarşamba günü Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek olan Webrazzi: Mobil’14 konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu.

Her sene olduğu gibi bu yıl da mobil ekosistemin önemli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı konferansta, ülkemizin mobile odaklı neredeyse bütün şirket ve markaları katılımcı olarak bulunacaklar.

Bugün sizlerle paylaşacağımız kesinleşen konuşmacılarımıza bakacak olursak; tmob Yönetici Ortağı Atahan Işık, Genart Medya CEO’su Burak Yılmaz, ÖdeAl Kurucusu ve CEO’su Fevzi Güngör, Mindshare Dijital Bölüm Başkanı Meltem MoralBlippar Türkiye Ortağı Mikela Eskenazi Webrazzi Mobil’14′te bizlerle birlikte olacak değerli isimler.

Önümüzdeki günlerde konferansın diğer konuşmacılarını ve programını da sizlerle paylaşacağız.

Webrazzi: Mobil’14 Konferansı’na yerinizi henüz ayırtmadıysanız hemen kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu fırsatla erken kayıt indiriminin halen devam ettiğini ancak son tura girdiğimizi de belirtmiş olalım.

Webrazzi Mobil’14 Konferansı konuşmacıları

Atahan Işık - tmob

Atahan Işık – tmob

Burak Yılmaz - Genart Medya

Burak Yılmaz – Genart Medya

Fevzi Güngör - ÖdeAl

Fevzi Güngör – ÖdeAl

Meltem Moral - Mindshare

Meltem Moral – Mindshare

Mikela Eskenazi - Blippar

Mikela Eskenazi – Blippar

webrazzi-mobil-13

Webrazzi Mobil’14 konferansının elmas sponsorlar TEB ve Vodafone, platin sponsoru CrenvoİK, altın sponsorları Monitise ve tmob, etkinliği destekleyenler Gis Danışmanlık ve KurumsalHaberler.com‘a destekleri için tekrar teşekkür ediyoruz.

Webrazzi Mobil’14 Konferansı’na sponsor olmak için geç kalmış sayılmazsınız. Eğer sponsor olmak istiyorsanız etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Webrazzi Mobil’14 Sponsorları

Elmas Sponsorlar

teb-logo-175 vodafone-175

Platin Sponsorlar

crenvoik-sponsorluk-logo kulturas-sponsorluk

Altın Sponsorlar

monitise tmob-sponsor

Destekleyenler

gis-danismanlik-sponsor kurumsalhaberler

Bir Cevap Yazın