Radikal, Foursquare yayıncıları arasına girdi

Radikal, Foursquare yayıncıları arasına girdi

Yeni tasarıma geçişini sizlere 'Radikal önce dijital diyor' başlığıyla aktardığımız Radikal.com.tr, Türkiye'de Foursquare ile ortaklık gerçekleştiren bir yayıncı oldu.

Ortaklık sonrasında Radikal ekibi Foursquare üzerinde, özellikle kültür-sanat ve yeme-içme kategorilerinde içerik üretecek.

Radikal'in şimdiden sosyal ağ üzerinde 9 tane liste yarattığını belirtelim. Radikal'in Foursquare sayfasında ise şu an 2 binin üzerinde takipçisi bulunuyor.

radikal-4sq-listeleriRadikal ekibi tarafından İstanbul'da en iyi 50 restoran, Karaköy'ün lezzet durakları, İstanbul'un sinema salonları, İstanbul'un en iyi sanat galerileri ve İstanbul'un en iyi konser mekanları gibi 9 ayrı liste oluşturulmuş durumda.

Radikal ekibinin ortaklık sonrasında yeme-içme, kültür-sanat ve eğlence hayatı konuları odağında duracağını söyleyebiliriz. Ayrıca ilk etapta yalnızca İstanbul için içerik üretileceğini de ekleyelim.

radikal-4sq

Sizlere daha önce aktardığımız gibi dünyaca ünlü sosyal ağın en aktif kullanıldığı ülkelerin başında Türkiye geliyor. Kısa bir süre önce Türkiye için reklam satış ortağını seçen ve Seri D yatırımını alan Foursquare, böylelikle lokal içerik tarafında da Radikal'in desteğini kazandı.

Radikal; bu hamleyle birlikte özellikle kültür-sanat konularında öne çıkan yazar kadrosunu Foursquare kullanıcılarıyla buluşturmuş oldu. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok sayıda mekan ve konu başlığı hakkında bizzat Radikal ekibi tarafından yapılan detaylı incelemeleri artık Foursquare'de bulabileceksiniz. Son olarak Radikal; Foursquare'in ülkemizde Turkcell, Galatasaray ve Fenerbahçe'den sonra özel bir anlaşmaya gittiği bir diğer marka oldu.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.