Ve Apple resmi olarak açıkladı: Yeni iPhone ile ilgili olması beklenen etkinlik 10 Eylül'de
Etkinlikler

Ve Apple resmi olarak açıkladı: Yeni iPhone ile ilgili olması beklenen etkinlik 10 Eylül'de

Siz Webrazzi okuyucularına Apple'ın Eylül ayı içinde düzenleyeceği ve iPhone ile ilgili yeni haberleri paylaşacağı etkinliği daha önce haber yapmıştık. Yeri gelmişken, iPhone 5S ile ilgili ortada dolaşan söylentilerin tamamına şu haberden ulaşabilirsiniz.

Apple bugün basın mensupları için bir davet yayınladı ve söz konusu lansmanın 10 Eylül tarihinde, Türkiye saati ile saat 20.00'da ve San Francisco'da (şirketin Cupertino/California'da bulunan merkezinde) gerçekleşeceğini duyurdu.

Davetle beraber paylaşılan slogan ise oldukça ilgi çekici: This should brighten everyone's day. (Bu herkesin gününü aydınlatmalı) Slogandan yola çıkarak Apple'ın düşük fiyat kategorisinde yer alacak olan bir iPhone modeli de çıkartabileceğini söyleyebiliriz. Ortada dolaşan iddialar arasında altın rengine sahip iPhone da bulunuyor. Bu arada tanıtılması muhtemel yeni iPhone -ya da iPhone modelleri- iOS 7 ile çalışacak.

Apple'dan hala etkinlikle ilgili herhangi bir detay paylaşılmazken tüm tahminler ve şirketten sızan bilgiler iPhone'u işaret ediyor.

apple-invite

Önümüzdeki Salı günü, yine tüm dünyadaki teknoloji meraklıları için güzel ve hareketli geçecek. Şimdiden etkinlikle ilgili tüm detayları anında Webrazzi'de bulabileceğinizi paylaşalım. O halde 10 Eylül saat 20.00'da görüşmek üzere! :)

Yorumlar (6)
 1. Görselden anladığımız kadarıyla (ipod tarzı) rengarenk iphone'lar geliyor.

 2. Aviantis Aviantis

  Bıktık artık, bıktık

  Yeni iphone prototipini pub'da unutan apple mühendisi, ipad prototipini çorbacıda düşüren apple çalışanı, ipod'u hamamda bırakan apple odacısı, mac pro'yu berberde unutan apple kapıcısı... 4, 4s, 5, 5s, 6 bıçaklı, 7 ileri vitesli, aeg lavamat - 27 sağa, 1 sola, duydun mu apple lansman yapacakmış oğlum, yeni ayfon'da trt anteni olcakmış...

  Haberin dedikodusunu çıkar, asparagas söylenti yay, reklam yapmadan milyonlara ulaş, yaşasın viral.

  Gönder gitsin, zaten ağzı açık bekleyen elmacı dolu.

  Viral, viral, viral, ne yiyolar sizi be.

  1. Hüseyin Hüseyin

   Çok iyi tespit, dediklerinize katılıyorum. Artık baydı bunlar apple olarak daha yaratıcı viraller bulmalılar kendilerine

  2. Fatih Bostancioğlu Fatih Bostancioğlu

   Ağzına sağlık kardeşim ;)

  3. Saim Dündoruk Saim Dündoruk

   Kanka bu işin sorumlusu varsa o da medya ve insanlar. Yoksa Apple etkinlik yapacağı zaman tanıtıyor ve onun dışında zaten dışarı bilgi sızdırmamasıyla tanınan bi şirket. Teknoloji siteleri veya genel olarak basın işin suyunun suyunundan nemalanmak istiyorsa ve insanlar da ilgi gösteriyorsa ne yapabiliriz?

 3. Deniz Gülbey Deniz Gülbey

  iPhone 5 ile arasında büyük bir fark olmayacağını ve her zamanki gibi sadece büyük bir pazarlama harikası olacağını düşünüyorum.