Sendloop cazip iş ortaklığı programını yayına aldı

Sendloop cazip iş ortaklığı programını yayına aldı

E-posta pazarlama alanında Türkiye'den dünyaya açılan Sendloop, yeni bir iş ortaklığı programı (affiliate program) başlatıyor. Blog yazarları ve site sahipleri için dikkat çekici bir teklif sunuyor.

Sendloop, kendine müşteri kazandıran iş ortaklarına kesintisiz yüzde 30 komisyon payı veriyor. Örnek vermek gerekirse size özel bağlantı üzerinden 10 kişinin 100 Dolar değerinde bir paket abonesi olmasını sağlarsanız, kazanacağınız para sadece abonelikler devam ettiği sürece aylık 300 Dolar ((100$ x 10) x 0.30) olacak.

Burada bir kere abone yaptığınız müşteriden sürekli gelir kazanmanız hassas nokta ve sanıyorum ki e-posta pazarlaması markaların pekala en çok sadık kaldığı internet hizmetlerinden biri.

sendloop affiliate newsletter

Öncelikle hatırlatmak isterim ki bundan 4 yıl önce 'Türkiye'de Affiliate Marketing Piyasası' başlıklı yazımda oldukça derin bir dünyanın Türkiye'deki uygulama biçimlerinden örnek vermiştim ve bir çok yorumla konuyu irdelemiştik.

Aradan geçen yıllarda 'affiliate' (gelir ortaklığı) modeli üzerine çeşitli girişimlerden ve toplantılardan bahsettik ve sanırım bu konuyu bir kez daha konuşmak için Sendloop iyi bir fırsat sunuyor.

sendloop affiliate newsletter email marketing eposta pazarlama

affiliates.sendloop.com adresinden üye olabileceğiniz program Paypal üzerinden ödeme yapıyor ve gerçek zamanlı olarak üyelik raporlarını görebiliyorsunuz. Ek olarak kullanıma hazır farklı reklam görselleri (İngilizce) bulabilirsiniz.

Cem ve Mert Hürtürk kardeşler tarafından kurulan Sendloop'un sunduğu iş ortaklığı programı, diğer bilinen modellere oranla oldukça yüksek geri dönüşlü bir alternatif sunuyor.

Bu ay başında yazdığımız bir yazıda e-posta pazarlamanın etkisinin 4 yılda 4 kat arttığını da paylaşıp sözü size bırakıyorum.

Dipnot: Google'ın sekmeli tasarımının olumsuz etkisini Sendloop'tan ayrıca öğreneceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.