Duello Games'in yeni oyunu Bellyfish AppStore'da yerini aldı

Duello Games'in yeni oyunu Bellyfish AppStore'da yerini aldı

Duello Games'in ilk oyunu iSlash'i bilmeyen Webrazzi okuyucusu herhalde yoktur. Dünya çapında 20 milyondan fazla indirilmiş, 50'den fazla ülkenin AppStore'unda 1 numara olmuş ve halen 2.5 milyon kişi tarafından aktif olarak oynanan oyun Türkiye'de üretilmiş ve bu boyutta başarılı rakamlara ulaşmış sayılı örneklerin başında geliyor.

Şirketin uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni oyunu Bellyfish de benzer bir başarı için yola çıktı ve an itibariyle AppStore'daki yerini aldı.

Oyunu AppStore'a girmeden önce dün test etme imkanım oldu, kısaca düşüncelerimi paylaşayım.

Öncelikle sizi fazla bekletmeden oyunu çok beğendiğimi söyleyerek söze başlayayım. Yeterli seviyede, aşırıya kaçılmamış animasyonlar, düşük dosya boyutu ve hızlıca oyuna başlayabilmek gibi ilk bakışta dikkatimi çeken ve hoşuma giden detayları özellikle belirteyim.

iSlash dokunma üzerine kurgulanmış bir oyundu, Bellyfish ise şirketin hareket üzerine kurguladığı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oynanabilirlik, oyun dinamikleri, sosyal entegrasyonlar, oyun içi sunulan bonuslar gibi birçok özelliği ile dünya çapındaki popüler oyun üreticileri ile yarışabilecek kapasiteye sahip oyunun Duello Games için yeni bir kapı açacağını tahmin ediyorum.

Aranızda geçmişte DoodleJump oynamış ve beğenmiş kişiler varsa Bellyfish'i çok seveceklerini söyleyebilirim. Ben şahsen ciddi bir DoodleJump hayranı olarak belki bu sebepten Bellyfish'e kolay ısındım ve beğendim.

Oyuna ait bazı ekran görüntülerini de aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Son kez hatırlatmakta fayda var, Bellyfish şu anda AppStore'da yer alıyor ve bu linkten indirilebilir. Ayrıca elbette Bellyfish diye arama yaptığınızda da oyunu bulabilir ve indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.