iSlash 2 Günde 450.000 kez İndirildi
Mobil

iSlash 2 Günde 450.000 kez İndirildi

Daha önce App Store'un fenomeni Angry Birds'ü geçmesiyle haber yaptığımız Türk oyunu iSlash, geçtiğimiz haftasonu  yine ulaşılması zor bir başarı yakaladı. Normalde 0.99 $'a satılan uygulama, haftasonu ücretsiz sunulması ile tam 450.000 kez indirilmiş.

Ciddi bir çıkış yakalayan iSlash bu ilgi sayesinde aralarında Amerika, İngiltere ve Almanya'nın da bulunduğu bir çok ülkede ücretsiz oyun kategorisinde ilk üçe girdi. En çok Amerika'da ilgi gören iSlash, bu ülkede 177.304 kez indirildi. iSlash, Fransa'da 88.931, İngiltere'de 35.914, Almanya'da 20.667 ve Çin'de de 20.542 kez indirilerek adını global düzeyde duyurmuş oldu.

Duello Games'in geliştirdiği iSlash, bu çıkışı bir güncelleme ile destekleyerek kullanıcılarını sevindirdi. Dün yayınlanan güncelleme ile Game Center ve OpenFeint desteği, skor listesi, achievement, yeni bonuslar ve yeni bölümler uygulamaya eklendi. Şu anda 70 bölümü olan oyun için yeni bölümdeler de yakında yayınlanacakmış.

Oyunun nasıl oynandığından bahsetmek gerekirse iSlash'ta parmağınızı bir kılıç olarak kullanıyorsunuz, karşınıza gelen ve içinde ninja yıldızları dolaşan şekillerin büyük yüzdesini kesmeye çalışıyorsunuz. Yıldızlara çarpmadan ve onları birbirinden ayırmadan bunu başarabilirseniz yeni bir bölüme geçiyorsunuz.

Dilerseniz iSlash'ın ücretli tam sürümünden önce ücretsiz lite versiyonunu deneyebilirsiniz. iSlash'ın iPad için HD versiyonu da umarız yakında görebiliriz.

Yorumlar (5)
 1. Mesut Sinan Kazancı Mesut Sinan Kazancı

  son zamanlarda ücretsiz yapılması da artışı etkiledi. en azından bende indirdim :)

  1. Ozan Dikerler Ozan Dikerler

   uygulamayi indirmek icin ucretsiz olmasini beklemeniz sahsen beni uzdu.

   1. Aykut Duman Aykut Duman

    Üründen beklediğimizi alabiliyorsak, bence de bu cuzzi rakamları ödemekten korkmamalıyız.

  2. 1500-2000 TL para verip telefon alanların, 0.99 dolara kıyıp oyun almamasını anlayamıyorum.

 2. H.kagan H.kagan

  Türk yazılımcılar tarafından yapıldığını duyduğumda direkt indirdim. Gerek destek olmak gerekse oyunu merak ettiğimden. Değdi de açıkçası. Bütün bölümlerini bitirdim, 2nci update'den sonra çıkacak olan diğer bölümleri bekliyorum şimdi. Bazı bölümleri çok canımı sıksa da :)) değer.