Webrazzi Ödülleri 2012'de kullanılan oy sayısı 300.000'i aştı
Etkinlikler

Webrazzi Ödülleri 2012'de kullanılan oy sayısı 300.000'i aştı

webrazzi-odul12-300kWebrazzi Ödülleri 2012'de bildiğiniz gibi 20 Aralık 2012'de başlayan aday belirleme süreciyle birlikte 26 Aralık'a kadar sizlerden gelen isimler, 31 farklı kategori için adayları belirledi. 27 Aralık tarihinde ise Webrazzi Ödülleri 2012 için oylama süreci başladı.

Daha önce sizlere gerek Twitter ve Facebook hesaplarımızdan gerekse Webrazzi üzerinden duyurduğumuz gibi oylama oldukça çekişmeli bir şekilde devam ediyor. Son olarak yaklaşık 8 gün içerisinde tüm kategoriler için kullanılan oy sayısı 300.000 rakamını da aştı. Bu da her bir dakika için 26 oya denk geliyor. Bu arada sizler de kullanılan toplam oy sayısını Webrazzi ana sayfasında sağ üst köşede yer alan widget ile canlı olarak takip edebilirsiniz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Facebook, Twitter ya da LinkedIn hesaplarınız ile oylama sayfamıza login olabilir, ve her hesap için tüm kategorilerde 1 oy hakkı -her bir gün başına- kazanabilirsiniz.

webrazzi-2012-oyver-banner

Son olarak hatırlatmak gerekirse, dilediğiniz bir kategori için link oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken örneğin 20. kategori için https://odul.webrazzi.com/2012/#vote20 adresini -kullanmak istediğiniz kategorinin numarasının adresinin sonuna eklemeniz yeterli- kullanmak.

Tekrardan tüm adaylara bol şans! :)

Yorumlar (7)
 1. Turker Turker

  Ben bu oy kullanan kişi sayısı haberleri ile çok acemi gözüktüğünüzü düşünüyorum. Baştan reklamdır sonuçta iyidir diyordum ama her mecrada her yüzbinin reklamını yapınca "Biz sizleri anlamak için bugüne kadar hiç analiz etmedik, hiç verilere bakmadık" gibi birşey ifade ediyor. Sanki siz 15-20 kişi bekliyordunuz gibi birşey anlıyorum.

  Bence bütün oylama bitince düzgün bir reklam yapılsa daha iyi olur.

  1. Şurda cevaba katılıyorum butonu olsaydı iyi olurdu.

 2. En iyi Yabancı Web Girişimi kategorisinde Linkedin'i göremedim. Neden acaba?

 3. Şahin Şahin

  İyi de 31 tane kategori var. Bu durumda aşağı yukarı 1000 farklı kişi oy kullanmış oluyor. Yılın 'en'lerini 1000 kişinin belirlemesi az gibi geldi bana şahsen.

  1. Burak Burak

   Herkes 31 kategoriye de oy veriyor mu sence? Şahsen ben en fazla 10 tane kullanmışımdır.

 4. herkesin 1'den fazla oy kullanma hakki olursa 1 milyonda olur

 5. Mehmet Mehmet

  Bu haberi okuduktan sonra birden panik yaptık. 300.000 Çok mu? Oy kullanmayı bırakalım mı? Yoksa arkadaşları çağıralım onlar da oy mu kullansın?

  Ne yapacağımızı bilemedik "yardım edin Erman bey" biz şimdi ne yapalım ?