Webrazzi Ödülleri 2012'de oylama süreci başladı!

Webrazzi Ödülleri 2012'de oylama süreci başladı!

Webrazzi Ödülleri 2012 için 20 Aralık 2012'de aday belirleme sürecinde sizlerden önerilerinizi almaya başlamıştık. Dün itibariyle ise aday belirleme süreci sona erdi. 1 hafta içerisinde 30.000'in üzerinde giriş ile yaklaşık 10.000 farklı aday için başvuru aldık ve artık oylama başladı!

Hemen şimdi sistem üzerinde oy vermeye başlayabilirsiniz.

11 Ocak 2013 günü, saat 18.00'da sona erecek olan oylama sürecinde Facebook, Twitter veya LinkedIn hesaplarınızla sisteme giriş yaparak her bir kategoride hergün bir oy verebilirsiniz. Ayrıca bunu her üç farklı sosyal ağ servisini kullanarak giriş yaptığınızda tekrarlayabilirsiniz.

Yani, Facebook hesabınızla bugün oy kullanıp, LinkedIn ve Twitter hesabınızla da yine tüm kategorilerde bugün oy kullanabilirsiniz. Yarın ise tekrar tüm hesaplarınızdan giriş yaparak yeniden oy kullanabilir ve desteklediğiniz adaylara daha güçlü destek olabilirsiniz.

Şunu da söylemiş olalım, aday önerileri arasında Türkiye'nin En İyi Girişimi kategorisinde Webrazzi'ye, En İyi İş Arama Sitesi kategorisinde Webrazzi Kariyer'e ve Yılın CEO'su kategorisindeyse Arda Kutsal'a sıklıkla rastladık, elbette kendimizi oylamanın dışında tuttuk ama teşekkür etmek istedik. :)

Sözü daha fazla uzatmadan sizi hemen Webrazzi Ödülleri 2012'nin oylama sayfalarına alalım.

Tüm adaylara şimdiden bol şanslar!

webrazzi-2012-oyver-banner

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.