Webrazzi Ödülleri 2012 için aday belirleme süreci başladı
Genel

Webrazzi Ödülleri 2012 için aday belirleme süreci başladı

Artık gelenekselleşen Webrazzi Ödülleri'nin 2012 versiyonu ile karşınızdayız. Çok sayıda organizasyon, yatırım haberi, satın almalar ve ortaklıklara sahne olan 2012'nin sonuna yaklaşırken Webrazzi olarak biz de internet sektörü için son derece ilgi çekici olan bu yılın, geçtiğimiz senelerde de yaptığımız gibi en iyilerini seçiyoruz.

Şu an itibarıyla Webrazzi Ödülleri 2012'nin aday belirleme sürecini resmi olarak başlıyor.

Toplam 30 kategori için bu yıla damgasını vurduğuna inandığınız kişi, şirket ve teknolojileri aday gösterebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Webrazzi Ödülleri 2012 sayfamıza girerek adaylarınızı bizimle paylaşmak. Geçen seneki adaylar ve kazananlara şuradan göz atabilirsiniz. Ayrıca 2009 sonuçları için buraya, 2010 için ise buraya bakabilirsiniz.

Adaylarınızı almaya 26 Aralık saat 18:00'e kadar devam edeceğiz. Ardından 27 Aralık'ta da oylama maratonu başlayacak. Şimdiden herkese bol şans! :)

webrazzi-odulleri-2012-aday-banner

Yorumlar (8)
 1. Keşke isimleri sizler verseydiniz. Daha doğru ve net bir yönlendirme olurdu diye düşünüyorum.

  1. Aday gösterim sürecinde yönlendirme olmaması amacıyla ilk olarak otomatik önermeleri boş gelecek şekilde ayarladık. Sonrasında adaylar geldikçe kategori bazında otomatik önerme yapacak sistem.

 2. Alessandro Alessandro

  Ben demin adaylarımı yazdım, ödül sayfanız gerçekten çok güzel olmuş tebrik ederim. Adaylarını yazacak insanlara da tavsiyem lütfen artık çok bildiğimiz isimler yerine yeni ve başarılı olduğuna inandığınız insanları da aday gösteriniz ki onlara da bir şevk gelsin ve onore olsunlar bence...

 3. Lutfen bari bu sene no more markafoni&trendyol :)

 4. "Yerli Mobil Uygulama" da Windows Phone uygulamalarını da kabul ediyoruz deyin lütfen. O kadar kulis yapıyoruz,emekler boşa gitmesin :p

  1. Kabul ediyoruz ve linkini paylaşmanıza gerek yok ;) sona kalırsa biz sizi buluruz.

 5. Eğer adayları siz belirleseydiniz, http://www.doktoratamalari.com listenizde olmazdı. Ama şimdi en azından 1 oy aldı.

  1. Aday belirleme süresi dolmasaydı en iyi alışveriş sitesi kategorisine www.incehesap.com 'u tavsiye edebilirdim. Diğerlerine göre hizmet ve kalite anlamında gayet iyi olduğunu düşünüyorum...