Girişim Ofisleri'nde bu hafta Reklamz'yi ziyaret ettik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde bu hafta Reklamz'yi ziyaret ettik

Girişim Ofisleri programımızın bu haftaki bölümünde Reklamz'nin Sheraton Hotel Maslak'taki ofisini ziyaret ettik.

Reklamz kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Orkun Tekin tarafından kabul edilen Ümit, hem Reklamz ofisini gezmiş hem de şirketin kuruluşundan Ballroom satın alınmasına kadar pek çok konu ile ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştirmiş.

Girişim Ofisleri programının diğer programlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (8)
 1. Kerem Demirbaş Kerem Demirbaş

  Sohbetiniz çok keyifliydi, ayrıca Reklamz ofisine bayıldım. Orkun Tekin'in Vidyoda hakkındaki düşünceleri çok doğru. Gerçekten yürümeyi öğrenmeden koşmayı öğrendi. Başarılarının devamını dilerim.

 2. Reklam vericez ama reklamların ciddi bir bölümü Sheraton'a kira olarak mı gidicek diye insan korkmuyor değil. :)

 3. Çağrı Çağrı

  Orkun Bey acaip akıcı konuşuyor. Girişim ofisleri serisinde en anlaşılır konuşan yönetici kendisiydi diyebilirim. Yine süper bir video olmuş.

 4. Sıkılmadan izlediğim ender girişim ofisleri videolarından oldu. Güzel bir ofis, güzel çalışma ortamı. Videolarda Yemeksepeti ve Reklamz favorim. Teşekkürler Webrazzi

 5. Muhammet Muhammet

  Girişim ofisleri programları sayesinde öğrendim ki artık Türkiye'den de Global şirketlerin ofisleri ile yarışabilecek ofisler çıkıyo :)

 6. video'da (9:43 -9:47 araligi)manzara bana cok ta yabanci gelmedi, yani onceleri sanki gormusum. Zannedersem, Gulsen'in 'of-of' klibindeydi :)

 7. Pelin Birtok Pelin Birtok

  Gerçekten gözalıcı.Daha önce hiç böyle bir ofis görmemiştim.Bir de Orkun Bey'in diksiyonu ve konuşma kabiliyeti etkileyici...

 8. reklamz ve diğer şirketler ne oldu yomu artık?