Etohum 40 söyleşileri: Biacayip.com
Webrazzi TV

Etohum 40 söyleşileri: Biacayip.com

Gökalp Üstün ve Mustafa Namoğlu'nun kurduğu Biacayip.com, Etohum 40 söyleşilerimize konuk oldu. Site, dünyaca ünlü fenomen ürünlerin ve ilginç hediyelerin bulunabildiği dikey bir e-ticaret girişimi.

BiAcayip.com 2011 yılında kuruldu. Hedefini, ziyaretçilere muhteşem bir e-ticaret deneyimi yaşatmak olarak tanımlanıyor. Bu nedenle, BiAcayip.com ekibi, daha iyi bir siteye sahip olmak, yaratıcı ürünler bulmak ve bu ürünleri daha iyi sunmak için tutkuyla çalışıyor. İnternet satışı dışında, Bi'acayip satış noktaları ile inovatif bir satış kanalı oluşturuyor.

Girişim, Etohum 40 listesinin açıklanmasının hemen ardından Etohum A.Ş.'den yatırım aldı. Geçtiğimiz hafta sizlere ilettiğimiz yatırım, Etohum A.Ş.'nin de ilk yatırımı olma özelliği taşıyor.

Yorumlar (5)
 1. stok management nedır abıcım ya türkiyede yasıyoruz farklı gorunmek adına nedır bu kelımeler ayrıca site grafık tasarımı pek ıyı degıl bırde kategorıler gelısıguzel urunler gosterıyor o kategorıye aıt seyler degıl hep aynı urunler cıkıyor, umarım ıyı yerlere gelırsınız, iyi çalışmalar

 2. Yazılım geliştirme ile uğraşıyorlarmış ama wordpress kullanıyorlar. Ürün yelpazesi geniş değil. Piyasadaki devlerine göre e-ticaret yapması çok zor. Fiziksel satış yapıyor olmalarından kazanabilirler belki.

 3. Cumhur Algin Cumhur Algin

  Inanilmaz bir tasarim inanilmaz bir servis. Turkiyeye boyle gencler boyle girisimciler lazim. Rakiplerine gore inanilmaz bir is cikarmislar gencler. Cok tebrik ediyorum.

 4. Sedef Karcı Sedef Karcı

  Keyifle dinledim, güzel röportaj olmuş

 5. Canan Yılmaz Canan Yılmaz

  Çok zevkle izlediğim bir röportaj oldu. Teşekkürler webrazzi tv