Turkcell, Gezenzi ile Grupanya Fırsatlarını Cebe Taşıyor

Turkcell, Gezenzi ile Grupanya Fırsatlarını Cebe Taşıyor

Turkcell'in "lokasyon bazlı mobil iz bırakma servisi" Gezenzi, Grupanya iş birliği ile yenilendi. Gezenzi.com üzerinden veya iPhone uygulaması ile ulaşılabilen servis; iz bırakmanın ötesinde kullanıcıları yakınlarındaki Grupanya indirimlerinden haberdar ediyor ve fırsatları doğrudan Gezenzi üzerinden satın alma imkanı sunmaya başlıyor.

Uygulama ara yüzleri tamamen yenilenen iPhone ve Android uygulamaları Ocak ayı sonunda yayında olacak. Yeni uygulamalarla kullanıcı deneyimi iyileştirip, fırsatları paylaşma gibi ek özellikler de eklenmiş olacak.

Gezenzi'nin sunduğu Grupanya fırsatlarından bazıları sadece Gezenzi'ye özel fırsatlar olacak. Bu fırsatları satın almak için kredi kartı da gerekmiyor. Kullanıcılar beğendikleri fırsatları Turkcell Mobil Ödeme ile satın alabilecekler.

Turkcell'den aldığımız bilgiye göre Gezenzi kullanıcı sayısı 350 bine yaklaşmış durumda. 150'nin üzerinde de anlaşmalı Gezenzi mekanı bulunuyor. Bu mekanlarda iz bırakmak için uygulamayı kullanmanın yanı sıra 6060'a ücretsiz SMS göndermek de mümkün.

Turkcell ve Grupanya'nın bu alandaki iş birliği; hem kendi alanlarında önemli iki oyuncunun iş birliğini sağladığı, hem iki önemli trendin bir araya gelmesine neden olduğu, hem de sektöre getirdiği yeni açılımlar nedeniyle oldukça önemli.

Fırsat sitelerinin sayısının ve kullanımının arttığı bir dönemde, bu modeli lokasyon bazlı uygulamalarla birleştirmek son derece mantıklı bir hamle. Hatırlayacağınız gibi yaz aylarında Foursquare ve Groupon'un da benzer planları olduğunu aktarmıştık.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.