Kuponomi Yeni Özellikleriyle Fırsat Kuponlarınıza Kefil Oluyor

Kuponomi Yeni Özellikleriyle Fırsat Kuponlarınıza Kefil Oluyor

KuponomiGrup alışveriş yönelimine kullanılmayan kuponların potansiyelini değerlendirmek için katılan Kuponomi'ye yeni özellikler eklenmiş. Kendini geliştiren servis, sadakatten pek bahsedilemediği bu alanda ortak bir nokta olmak istiyor.

Kuponomi artık fırsat sitelerinden satın alınan kuponları kendi altyapısında toplamaya başlıyor. Kullanıcıların tüm fırsat alışverişlerini tek bir noktadan yönetmesini isteyen servis, şimdilik Grupanya, Şehir Fırsatı, Markapon ve Yakala.co hesaplarının sisteme eklenmesine izin veriyor. Şimdilik fırsat siteleri ile herhangi işbirliği olmayan Kuponomi, hesap bilgilerinin girilmesiyle kuponlarınızı bir havuzda topluyor. Servis, henüz nerede kullanılacağını göremediğim bir kredi sistemi ile puan kazanmanızı da sağlıyor.

Kuponomi Fırsatlar

Girişimin kurucusu Sani Levi,  "Satın alayım, kullanmazsam Kuponomi'de satarım" fikri ile olumlu satın alma kararlarını tetikleyeceklerini düşünüyor ve grup satın alma sektöründeki firmalara daha çok üye kazandırmayı hedefliyor. Haksız bir görüş değil. İkinci el pazarı iyi olan sektörlerin her zaman daha iyi olduğunu görüyoruz. Bu durumun fırsat kuponları tarafında da gerçeklenebileceğini, hatta sadece 2. el kuponlara odaklanan kullanıcıların oluşacağını düşünebiliriz.

Kuponomi - Site ekle

Kuponomi, bir yandan kullanılmayan kuponlara odaklanırken, periyodik hatırlatmalar ve düzenli bir sistem ile kullanıcıların kuponlarını kaçırmamalarını sağlıyor. Dolayısıyla iki tarafta da kullanıcıyı yalnız bırakmadan yatırımcıların dikkatini çekebilecek bir değer yaratıyor. Tabii grup alışveriş sitelerinin bu gelişimin önünü tıkamaması ve Kuponomi'nin kendini kullanıcı tarafında büyütmesi gerekiyor.

Şu an sitede 3.620 TL değerinde 140 kupon satın alınmayı bekliyor. Yakında sisteme eklenecek takas özelliği kuponların ücretiz olarak karşılıklı el değiştirilmesini sağlayacak. Satılan kuponlar arasında filtreli arama yapma imkanı sunan Kuponomi, bir bakıma kuponlarınızın boşa gitmemesi için kefil oluyor ve fırsat müdavimleri için faydalı bir sosyal ağ olma yolunda ilerliyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.