Tatil.net Alan Adı 150.000 Dolara Satıldı

Tatil.net Alan Adı 150.000 Dolara Satıldı

Son dönemlerde adını oldukça fazla duymaya başladığımız Norma İnternet gerçekleştirdiği UcakBileti.com satın alması ile sektörün dikkatini üzerine çekmişti. Ardından gelen Cetech'e ait alan adlarını satın alma operasyonu ile Spor.net, Sinema.net, Muzik.net gibi 12 jenerik alan adını portföyüne katmıştı. Şirket, bugün yine önemli bir alan adı satın almasıyla gündemimize girdi...

Tatil.net alan adını 150.000 dolara satın alan Norma İnternet, bu satın alma ile birlikte sahip olduğu envanterle giriş yapacağı ilk iş modelini de netleştirmiş oldu.

Şirket yetkililerinden aldığımız bilgiye göre ikinci aşamada satın alınan 12 jenerik alan adı ile ilgili şu an için bir planları bulunmuyor. Ancak ilk partide alınan UcakBileti.com ve satış bilgisini aldığımız Tatil.net ile şirket yeni projesini hayata geçirecekmiş.

Turizm alanına iki güçlü alan adı ile giriş yapacak olan şirket dijital reklam pastasına en büyük katkıyı sağlayan sektörden, yine dijital reklam pastasının en büyük reklamvereni olan sektöre doğru yeni bir atılımın eşiğinde.

Bildiğiniz üzere Norma İnternet hali hazırda çeşitli bitkisel ilaçların satışını gerçekleştiriyordu ve bunun yanı sıra usa.com.tr üzerinden de yeşil kart çekilişine katılım hizmeti sunuyordu.

Norma İnternet'in Tatil.net'i 150.000 dolara satın alması sanıyorum ki sektörde ses getirecektir ve dikkatleri bir kez daha şirketin üzerine yönlendirecektir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.