HTCDev.com ve OpenSense SDK Kullanıma Açıldı

HTCDev.com ve OpenSense SDK Kullanıma Açıldı

HTC, mobil uygulama geliştiricilerinin beklediği HTCDev platformunu kullanıma açtı. HTCDev.com adresinden erişilebilen platformda OpenSense SDK da yayınlandı.

HTCDev, uygulama geliştiriciler için araçlar, kaynaklar ve bilgilerin paylaşıldığı bir platform. OpenSense SDK ile geliştiriciler HTC'nin akıllı telefonları zenginleştirmenin kapısını aralıyor ve bu kaynaklardan ücretsiz olarak faydalanabiliyor. HTC cihazlarının ilk açılış yüklemeleri için geçerli olacak sistem de yakında bu platformda sunulacak olan 'Unlock Bootloader' aracı ile kaldırılabilecek.

Sense 3D ve Scribe adlı dijital kalem arayüzü için de SDK'lar  yayınlayan HTC, Android'li cihazlarının kaynak kodlarını ve Android SDK'sını da geliştiricilere sunuyor.

HtcDev Center

Özellikle Android geliştiricileri için gerekli tüm bağlantılar ve etkinlikleri bir arada sunmaya başlayan HTCDev, Windows Phone'u da unutmuyor. Şimdiye kadar Windows Phone için önemli bir üretici olan HTC, Microsoft'un son sürüm mobil işletim sistemi Mango hakkında geliştiricileri bilgilendiriyor.

Tüm kaynaklara Htcdev.com/resources adresinden erişebilirsiniz. HTC'nin tüm mobil uygulama profesyonellerini davet ettiği Htcpro.com'a da göz atmayı unutmayın.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.