Kimdir.com'da Yeni Özellikler ve 500 Kişiye Davetiye

Kimdir.com'da Yeni Özellikler ve 500 Kişiye Davetiye

Tek sayfalık online profil sitesi Kimdir.com, Şubat ayından bu yana kapalı betada. Kimdir.com'dan güzel bir kaç yeniliğin haberini alınca hem bunlardan bahsedelim hem de halen siteye üye olamayan Webrazzi okuyucuları için biraz davetiye paylaşalım istedik.

Yazının sonunda paylaşmış olduğumuz Kimdir.com davetiye kodunu bir de başlamadan buradan paylaşalım ki sabırsızlanan okuyucularımız gecikmeden 500 kişilik kontenjandan faydalanabilsinler. ;)

Kimdir.com'a üye olabilmek ve sayfanızı yaratabilmek için kullanmanız gereken kod "webrazzi2". Şimdi geçelim servisin yeni özelliklerine ve detaylara...

Yorumlar

Halen Kimdir.com'u tanımayanlar için, sosyal ağ profillerinizi paylaşabildiğiniz kişisel bir tanıtım sayfası olduğunu paylaşalım. 'Kimdir?' sorusuna daha iyi yanıt vermek isteyen servis, geçtiğimiz haftalarda yorum özelliğini devreye alarak bence çok isabetli bir adım attı. Bu sayede kişileri tanımaya sosyal bir boyut katan Kimdir.com'da şu anda 5000'den fazla üye bulunuyor.

Kimdir.com Yorumlar

İstatistikler

Kimdir.com'un yeni ve bir o kadar önemli olan özelliği ise 'istatistikler' oldu. Profil sayfasının üst kısmından erişilen istatistikler kısmında ziyaretçi sayısı, ziyaretçi kaynakları, anahtar kelimeler ve sosyal ağlarınıza giden trafik gibi veriler sunuluyor. Bu sayede Kimdir.com profilinizin kaç kişiye ulaştığını görebiliyorsunuz. Bu da sizin internette ne kadar arandığınızın bir çeşit kanıtı oluyor.

Kimdir.com İstatistikler

Daha Fazla Yenilik

Bunlara ek olarak Kimdir.com'un bundan sonra görsel kişi arama motoru mantığını uygulayacağını ve daha detaylı kontrol paneli özelliklerinin ekleneceğini öğrendik. Üyelerin de davetiye gönderebileceği bir sonraki safhada daha fazla sosyal medya entegrasyonu ve sosyal medyadaki veri akışları da Kimdir.com profillerine eklenecekmiş.

Gelecek haliyle Devrim Demirel'in Şirketçe'nin kişilere odaklı bir modelini uygulamaya çalıştığını görüyorum ve bunda da başarılı olacağına inanıyorum. Yeni özellikleri ve organik aramalarda da iyi sonuç vermesiyle Kimdir.com sanırım istediği çok geçmeden ulaşacaktır.

ve Davetiye..

Devrim Demirel daha önce 200 davetiye paylaşmış ve kısa sürede tükenmişti. Bu kez biraz daha cömert davranmış ve  hızlı davranan 500 Webrazzi okuyucusu için webrazzi2 davetiye kodunu oluşturmuş. Kimdir.com'u ziyaret edin ve 'davetiye ile kayıt ol' bağlantısını tıklayın. :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.