Kimdir.com'dan Webrazzi'ye Özel 200 Davetiye

Kimdir.com'dan Webrazzi'ye Özel 200 Davetiye

GÜNCELLEME: Kimdir.com davetiyeleri yaklaşık 30 dakikada tükendi. Önümüzdeki günlerde tekrar davetiye verebiliriz. İlginize teşekkürler.

Kullanıcıların kendileri hakkında bilgileri ve sosyal ağlardaki profillerini isim.kimdir.com şeklindeki adreslerinden paylaşabildikleri Kimdir.com yaklaşık 3 haftadır kapalı betada.

Servis üzerinde bugüne kadar sadece davetiye ile toplam 700 kişi profillini yaratmış. En önemlisi ise 5000 kişi davetiye talebi ile servisin bekleme listesinde bulunuyormuş. Durum böyle olunca Kimdir.com'un yaratıcılarından Devrim Demirel'den Webrazzi'ye özel Kimdir.com davetiyesi istedim. Kendisi beni kırmadı ve Webrazzi'ye özel toplam 200 davetiye hakkı verdi.

Kimdir.com ana sayfasından "Davetiye kodu ile kayıt olmak için tıklayın" linkinden hemen "webrazzi" davet kodunu kullanarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

3 haftada toplam 60.000 kişi tarafından ziyaret edilmiş olan serviste ortalama sitede kalma süresi ise 3 dakika olarak ölçülmüş. Bir süre sonra kullanıcıların kişisel web sitelerinin yerine geçmesinin de olası olduğu serviste, ilerleyen dönemlerde kullanıcıların kendi alan adlarını kullanmaları gibi ek özelliklerin sisteme dahil edileceğini öğrendim. Bana sorarsanız bu oldukça da değerli bir özellik olacaktır.

Örnek olması adına aşağıda bugüne kadar serviste profini yaratmış kullanıcılardan bazırlarının sayfalarının ekran görüntülerini paylaşıyorum.

Kolay arayüzü ile hızlıca profil yaratıp düzenleyebildiğiniz Kimdir.com'u öncelikli olarak denemek için tek yapmanız gereken yazının başında da belirttiğim gibi sitenin ana sayfasındaki "Davetiye kodu ile kayıt olmak için tıklayın" linkinden "webrazzi" davet koduyla kaydınızı yaptırmak.

Beta süreci olası aksaklıkları önceden görebilmek için yapıldığından, internetin en üst düzey kullanıcılarından olan sizlerin görüşlerine servis yetkilileri çok önem veriyor. Bu sebeple Kimdir.com'u denerken görüşlerinizi ya da önerilerinizi kendileriyle paylaşırsanız çok değerli olur. Tabi isterseniz yorum olarak buradan da paylaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.